Skocz do zawartości

Prosze o Degradacje tego Admina.


Ryki

Rekomendowane odpowiedzi

Nick RyKi
SteamID STEAM_1:0:1489962451
SteamCommunity ID 76561200940190630
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana OBRAZASZ
Wykonano 04.02.2021 - 09:09:01
Wygasa 04.02.2021 - 10:09:01 (58 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez kakalko
Zbanowany na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|[CS:GO][4MAPS][SKINY 1.6][MISJE] Pochylnia.pl @1s1k (de_inferno)
Wszystkie wygasłe bany 1

Dostałem bana bo jeden  konfident mnie wyzywał czyli Meneli Monroe.

Faworyzacja Graczy przez Admina Kakalko, nazwalem goscia konfidentem po czym Meneli powiedzial ze jak chce to drugiego bana wylapie i wszedl ten zjebany admin i wręczył mi o to tego bezpodstawnego bana :) "New Hakuna Mattata " Takze po raz kolejny dostał bana bo jakieś gówno sie pruje "Meneli Monroe" nie da sie grać w takiej atmosferze jak admin nie zna sytuacji a jakiś konfident mu tylko powie, ze ma dać bana temu i temu a ten to robi.

Nick konfitury : Meneli Monroe 

bez pozdrowień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cie obrażałem? po 1. nazwałeś mnie w poście "konfiturą" nie wiedząc, co te słowo znaczy. Poza tym, tu wycinek z konsoli, gdzie mnie obraziłeś. New Hakuna Mattata też mnie nazwał jebanym pedałem, więc ban jak najbardziej zasłużony, poza tym New Hakuna Mattata jeszcze po banie obraził admina na u@, więc czeka go kolejna blokada. Rozumiem że masz żal do mnie o to, że zgłosiłem złamanie przez was regulaminu, no ale obrażając innych słowami "jebać cie pedale" pokazujesz tylko, jak bardzo jesteś głupi, bo działasz na swoją niekorzyść.

btw konfident to osoba, która "donosi" aby uzyskać z tego jakieś korzyści, a ja zgłaszam takich typków jak ty dla satysfakcji, że syf został wyeliminowany. również nie pozdrawiam

[SVIP] [Gold Nova III] RyKi : Konfident jebany przez niego bana mialem
[Silver III] Thwyr 2k15 : XDDDD
[Silver Elite] Meneli Monroe : no to bedzie kolejny zaraz xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Meneli Monroe napisał:

ja cie obrażałem? po 1. nazwałeś mnie w poście "konfiturą" nie wiedząc, co te słowo znaczy. Poza tym, tu wycinek z konsoli, gdzie mnie obraziłeś. New Hakuna Mattata też mnie nazwał jebanym pedałem, więc ban jak najbardziej zasłużony, poza tym New Hakuna Mattata jeszcze po banie obraził admina na u@, więc czeka go kolejna blokada. Rozumiem że masz żal do mnie o to, że zgłosiłem złamanie przez was regulaminu, no ale obrażając innych słowami "jebać cie pedale" pokazujesz tylko, jak bardzo jesteś głupi, bo działasz na swoją niekorzyść.

btw konfident to osoba, która "donosi" aby uzyskać z tego jakieś korzyści, a ja zgłaszam takich typków jak ty dla satysfakcji, że syf został wyeliminowany. również nie pozdrawiam

[SVIP] [Gold Nova III] RyKi : Konfident jebany przez niego bana mialem
[Silver III] Thwyr 2k15 : XDDDD
[Silver Elite] Meneli Monroe : no to bedzie kolejny zaraz xD

 

Nie masz korzyści konfidencie? masz chociażby faworyzacje przez adminów parówo.

Prowokowałeś mnie i tez mnie obraziłeś a tylko ja dostalem bana i Hakuna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...