Jump to content
Pochylnia.pl - Sieć serwerów

[aim bot] dejwidek


Recommended Posts

Serwer: cs go mod dd2
Data: 18:50
Nick podejrzanego: dejwidek
STEAM_ID (komenda "status"): STEAM_1:0:1599860337
Link do mapy (jeśli mapa nie jest standardowa):
Rodzaj wspomagacza: aim bot

demo: http://www.mediafire.com/file/g22ji0ps9b1z6j5/aim+bot.zip/file

Podejrzane momenty:

demko o nazwie "aim bot": w tym demie widzimy najprawdopodobniej słabo skonfigurowanego aima

demko o nazwie "aim bot 2": na końcu jak i podczas dema widzimy małego aim bota (koniec dema:zaskakujący flik na przeciwnika)

Link to post
Share on other sites

  • Super Admin
5 godzin temu, Penetrator. napisał:

ojoj 

Nigdy chłopaku nie nagrywaj demek telefonem czy przez program, od tego jest komenda 'record nazwa_demka' . Nie rób tego w ten sposób bo dowód nagrany inaczej niż przez .dem , jest unieważniony w każdym z przypadków, powód tego jest dość oczywisty ustawienia, jeżeli masz w tym momencie słaby net może Ci się wydawać że typ jest odpalony gdyż postrzegasz inaczej grę, zwykłe ustawienia interpu określają gdzie ty widzisz model przeciwnika a gdzie on, lub osoba z lepszym połączeniem. A tu w przypadku demka da się dostosować. Druga sprawa to jest czas kręcenia demka, dowód musi być idealny tj. długość jego powinna zależeć od stopnia krycia , w tym przypadku aim nie widoczny gołym okiem ~ > 5 minut lub link z HLTV. Nawet jeśli dałbyś jedną spaloną akcję na 45sekund demka to nie jest podstawa na bana. 

Nie masz prawa się tutaj wypowiadać, choć nie zmienia to faktu, że każda osoba odpowiedzialna za ten dział napisałaby to samo.

@BANDYTA! Sorry, ale zgłoszenie zamykam. Następnym razem nagraj demo przez grę (komenda "record" w konsoli), bądź daj link do HLTV.

Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...