Skocz do zawartości

cheater


Mayor Bilitar

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer:                                          [CS: GO MOD JACKPOT] [TYLKO DD2]
Data:                                              28.02.2021 ok. godź. 15:20 
Nick podejrzanego:                       Mayor Bilitar 
STEAM_ID (komenda "status"):     31.183.212.162:48630
Link do dema:                                https://www.easypaste.org/file/nkItSNF9/3.dem?lang=pl
Link do mapy (jeśli mapa nie jest standardowa):
Rodzaj wspomagacza:                  AIM'bot   lub   soft AIM'bot
Podejrzane momenty: Frag na długiej w zwolnionym tępię widać jak przeskakuje celownik oraz frag na CT jest to krótkie demko ponieważ podejrzany wyszedł z serwera oraz nie widziałem większego sensu nagrywania . Przed demem również miał podejrzane momenty, oraz nie jestem pewien czy podejrzany nie posiada innych wspomagaczy . Podejrzany posiada Vac'a na koncie ? . Brak Admina na serwerze tak się kończy ......

Ogólnie to chciałbym się do tego odnieść zaczynajać od tematu vaca. Blokada vac została nałożona na dzień dzisiejszy (06.03.2021) 771 dni temu czyli ponad 2 lata temu. Spowodowane to bylo nie z mojej winy. Nie wiem czy to ma jakiś związek z tym że jestem w 2 klasie technik informatyk e-sportowiec dlatego dużo osób myśli że jestem odpalony itp. druga sprawa gram w cs'a od jakiś 7 lat w skrócie wychowałem się grając w csa. kolejna rzecz przeskakujący celownik chociaż oglądajac demko nie zauważyłem że ten celownik przeskakuje tylko jest przęciągany za pomocą myszki na ciało przeciwniak. Kolejna rzecz gram na niestandardowym celowniku stą te głowy, celownik oczywiście nie pochodzi z cheatow itp, pochodzi on z funkcji którą mam w monitorze i mogę sobie robić jaki celownik tylko zechcę. 

Nie miałbym problemu jeżeli ten ban pozostanie najwyżej poczekam do kolejnego ub całego serwera. Dziękuję i Pozdrawiam ? 

Miłego dzionka ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...