Skocz do zawartości

Odwołanie Gumball


Born

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): Gumball
Godzina, data zdarzenia: 29.03
Mapa:
Opis zdarzenia: Ban za rzekome Multi-Konto
STEAM_ID / IP: 

link -> http://sourcebans.glist.pl/index.php?p=banlist&searchText=gumball&Submit=Wyszukaj

https://multi-head.pl/topic/118056-ban-za-nic/?tab=comments#comment-623432

Odwołanie leży już 15 godzin, więc mam nadzieje, że szybki odzew tutaj będzie. Jest to kolejny przypadek pomyłkowego odwołania na MH z serwera z pochy.

Admin: @sebawupel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak z Administratorem @kasztantw doszliśmy do tego że osoba o Nicku Gumball która Cheatowała na serwerze i dostała bana najprawdopodobniej wróciła na multikoncie.
Miałeś wtedy taki sam nick, avatar, głos oraz WH więc mieliśmy podstawy do zbanowania.



(Przepraszam za późną odpowiedź) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, sebawupel napisał:

To tak z Administratorem @kasztantw doszliśmy do tego że osoba o Nicku Gumball która Cheatowała na serwerze i dostała bana najprawdopodobniej wróciła na multikoncie.
Miałeś wtedy taki sam nick, avatar, głos oraz WH więc mieliśmy podstawy do zbanowania.



(Przepraszam za późną odpowiedź) 

Jak was przyjmowałam, jak na złość zapomniałam wam napisać, że każde odwołanie lub skargi muszą być poparte dowodami, a taki sam głos czy awatar to nie dowody bo wiele osób może mieć podobne. 

Jeżeli gracz nie ma u nas bana, a takowego nie widzę, chyba, że jestem ślepa, to nie może dostać bana za multikonto więc czekamy na jakieś dowody - link do bana lub demo z rozpiską, na którym widać cheatowanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak po pierwsze zacznijmy od tego że na demku które zamieściłem posiadasz cheaty(może iż na pierwszy rzut oka tego nie widac bo sie nawet ok kryjesz) oraz nadużywasz mikro w postaci obrażania innych a w zasadzie innego gracza, wracając do czheatów może i są na przycisk ale je posiadasz i to widać.
Może iż z rzekomym multikontem sie pomyliliśmy ale z cheatami już nie.

https://mega.nz/file/UVk2SDjL#9HB_UeUSlTBcQ3dtD6SG-LK3z2rTKDlUOTReH71FfCE link do pobrania dema (prosze nie wnikać w nazwe dema)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sebawupel napisał:

To tak po pierwsze zacznijmy od tego że na demku które zamieściłem posiadasz cheaty(może iż na pierwszy rzut oka tego nie widac bo sie nawet ok kryjesz) (...) może i są na przycisk ale je posiadasz i to widać.
Może iż z rzekomym multikontem sie pomyliliśmy ale z cheatami już nie.

https://mega.nz/file/UVk2SDjL#9HB_UeUSlTBcQ3dtD6SG-LK3z2rTKDlUOTReH71FfCE link do pobrania dema (prosze nie wnikać w nazwe dema)

Skoro dajesz link do dema, na którym uważasz, że gracz czituje, to dlaczego nie jest ono rozpisane zgodnie z prośbą Madzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, GandalfBialy napisał:

Skoro dajesz link do dema, na którym uważasz, że gracz czituje, to dlaczego nie jest ono rozpisane zgodnie z prośbą Madzi?

Dlatego ze nie mialem do tego wczoraj glowy ale pamiętałem o tym i miałem ją dziś pisac.
Wiem że dziwne podejście z mojej strony zdaje sobie sprawe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, zacznijmy od tego że nie umiesz trafic do drugiego gracza normalnym strzelaniem grasz no jak początkujący gracz nie strzelasz wybitnie, masz aimbota pod przycisk i to widać najbardziej przy broni ze scopem przez pół rundy nie umiesz trafic nawet w ciało a głowa ci siada bardzo mechanicznie. Powiedz mi skąd mogłeś wiedzieć jeżeli gracz był za ścianą i był na chwile afk a ty wiedziałeś że jest afk i bez jakiego kolwiek sprawdzenia miejscówek podszedłeś i go zabiłeś. Jak dla mnie masz cheaty tylko sie kryjesz ale twój skill cie wkopał.

Tu mamy wystarczające potwierdzenie że używasz cheatów.
(Czas demka w którym wszystko widać)
--------------------------------
3:40 - 3:56
4:00 - 4:06
4:28 - 4:33
5:00 - 5:06
6:04 - 6:10
7:15 - 7:17
8:20 - 8:23
9 :14 - 9:19
9:19 - 9:22

--------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kasztantw napisał:

To wspólnie z seba oglądaliśmy demko no i myślę to samo co on chłop ma aima pod przycisk 

Jak dla mnie nie jest to jakikolwiek, przekonujący dowód. Jeżeli zostałeś oznaczony w temacie i poproszony o rozpisanie dema, to proszę to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bladego pojęcia jak wy tutaj funkcjonujecie i jeżeli miałbym sam ocenić czyje posty są bezsensowne - byłoby ich więcej.
@VisTeR.'@aquax

 

Dałem graczowi UB, bo zanim się doczekam na jakąkolwiek interwencję waszą to troszkę minie. Po jakiego grzyba każecie drugiemu adminowi to rozpisywać, gdzie logiczne jest, że ma to zrobić osoba banująca? Również zostały pominięte podstawowe kwestie typu BAN ZA MK, aniżeli za jakiekolwiek czitowanie. Żaden z was nawet nie raczył obejrzeć tego demka, tylko jakieś bzdurne zapraszania kolejnych zbędnych osób do tematu...

Nie wiem co z tym dalej zrobicie - chcecie to sobie nałożycie bana ponownie, jeżeli wreszcie ktoś raczy ruszyć swoje 4-litery do demka, bo nie mam zamiaru go oglądać.

Już w zgłoszeniu wyrażałem swoją opinię odnośnie postu tego admina i również nie rozumiem jak można zapominać zajrzeć do tematu, gdzie ich liczba nie jest ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...