Skocz do zawartości

e^xdx


e^x dxdy

Rekomendowane odpowiedzi

ex.dem

Witam wszystkich, wybaczcie ,że tak późno,
dziękuje Madziu ?

poniżej czasy które mnie zaciekawiły (najciekawsze 1,2,5):

1) 14:26 do 14:27/28     celownik cały czas na głowie (+)
2) 14:32 do 14:33/34    celownik cały czas na głowie (+)
3) 14:49 do 15:00          skąd wiedział że jest za drugim narożem , może fart (+/-)
4) 15:14 do 15:19           dziwnie to wyglądało jakby śledził postać na dole, może fart (+/-)
5) 15:32 do 15:38          podziwiał podeszwy cały czas śledzenie głowy (+)
6) 15:44 do 15:46          perfekcyjny namiar HE na przeciwnika, może fart (+/-)
7) 15:48 do 15:53          śledzenie na początku, potem kierował się dźwiękiem, ale i tak perfekcyjne wyjście na przeciwnika,(+/-) 

może miał dobry dzień , słuch jak nietoperz, i fart, i w efekcie tego, jego gra dla mnie wyglądała dziwnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra specjalisto, widzę że już się wypowiedziałeś i to chyba na serio. Demka nawet nie będę przeglądał bo nic tam niezwykłego nie ma. Grałem na pełnym lajcie z muzyką na słuchawkach więc nie wiem co ja tam dobrego mogłem ustrzelić grając z m3. Co do słuchu jak nietoperz to też śmieszna sprawa, widocznie jblt110 (słuchawki do telefonu za 30zł) mają nadzwyczajną super jakość i moc XD. Chyba koleżko od wczoraj w tą gierkę klikasz na dodatek z głośnikami przywiązanymi do głowy, daj te -b i nie róbmy śmiechu, już wystarczy że musiałem założyć konto na tym pseudo forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marszelest napisał:

ex.dem

Witam wszystkich, wybaczcie ,że tak późno,
dziękuje Madziu ?

poniżej czasy które mnie zaciekawiły (najciekawsze 1,2,5):

1) 14:26 do 14:27/28     celownik cały czas na głowie (+)
2) 14:32 do 14:33/34    celownik cały czas na głowie (+)
3) 14:49 do 15:00          skąd wiedział że jest za drugim narożem , może fart (+/-)
4) 15:14 do 15:19           dziwnie to wyglądało jakby śledził postać na dole, może fart (+/-)
5) 15:32 do 15:38          podziwiał podeszwy cały czas śledzenie głowy (+)
6) 15:44 do 15:46          perfekcyjny namiar HE na przeciwnika, może fart (+/-)
7) 15:48 do 15:53          śledzenie na początku, potem kierował się dźwiękiem, ale i tak perfekcyjne wyjście na przeciwnika,(+/-) 

może miał dobry dzień , słuch jak nietoperz, i fart, i w efekcie tego, jego gra dla mnie wyglądała dziwnie.

 

Akcje 
1-  No nie 
2-  Wychodzi za winkla to raczej wcelowany w pozycję gdzie kto może stać 
3-  kroki 
4-  nic tam nie widzę 
5- słychy kroki 
6- strzały to raz a 2 logikę jak go tam zabił to tam leci 
7-  Słychać pod nim strzały 

Ja nie wiem mniejszej mapy nie było ? 
UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...