Jump to content
Pochylnia.pl

Recommended Posts

Witajcie. Parę propozycji. @VisTeR.' 😉

1. Blokada awp. Po paru rundach większość graczy gra awp i nie da się grać normalnie. Polecam plugin że jedna awp na team, albo wogóle blokada. TO NIE SERWER ONLY AWP !
2. Blokada podglądywania drużyny przeciwnej gdy jest się DEAD. Była już rozmowa na ten temat.
3. Rozgrzewka. Co się z nią stało ? Przez nią każdy zaczynał w tej samej chwili plus zwycięzca dostawał darmowy los na Jackpot, teraz zrezygnowaliście z niej ?
4. Problem w klanach. Miałem +0.20$ za fraga, zwiększyłem do +0.30$ następnie do 0,40$ i dalej za zabójstwo daje 20..
5. Kampmeter. By wyeliminowało ludzi kapiących, przeważnie z tych awp. I tych co siedzą na teście.

• Tojalolek changed the title to Kilka rzeczy od Lolka.
W dniu 17.04.2021 o 12:45, Tojalolek napisał:

Blokada awp. Po paru rundach większość graczy gra awp i nie da się grać normalnie. Polecam plugin że jedna awp na team, albo wogóle blokada. TO NIE SERWER ONLY AWP !

Jutro wrzucę bo jestem w trakcie paczenia w kod. 

Blokada podglądywania drużyny przeciwnej gdy jest się DEAD. Była już rozmowa na ten temat.

Wrzucone. 

Rozgrzewka. Co się z nią stało ? Przez nią każdy zaczynał w tej samej chwili plus zwycięzca dostawał darmowy los na Jackpot, teraz zrezygnowaliście z niej ?

Odżyła.

Problem w klanach. Miałem +0.20$ za fraga, zwiększyłem do +0.30$ następnie do 0,40$ i dalej za zabójstwo daje 20..

Ile razy mam pisać są popsute..... i ja ich nie naprawię. 

Kampmeter. By wyeliminowało ludzi kapiących, przeważnie z tych awp. I tych co siedzą na teście.

No nie wiem..... w ostateczności takie coś jak na GXP by slapowało. 

+ dorzuciłem by swoi flashy na ryj nie rzucali.