Skocz do zawartości

Kilka rzeczy od Lolka.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Parę propozycji. @VisTeR.' ?

 

1. Blokada awp. Po paru rundach większość graczy gra awp i nie da się grać normalnie. Polecam plugin że jedna awp na team, albo wogóle blokada. TO NIE SERWER ONLY AWP !
2. Blokada podglądywania drużyny przeciwnej gdy jest się DEAD. Była już rozmowa na ten temat.
3. Rozgrzewka. Co się z nią stało ? Przez nią każdy zaczynał w tej samej chwili plus zwycięzca dostawał darmowy los na Jackpot, teraz zrezygnowaliście z niej ?
4. Problem w klanach. Miałem +0.20$ za fraga, zwiększyłem do +0.30$ następnie do 0,40$ i dalej za zabójstwo daje 20..
5. Kampmeter. By wyeliminowało ludzi kapiących, przeważnie z tych awp. I tych co siedzą na teście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tojalolek zmienił tytuł na Kilka rzeczy od Lolka.
  • Administrator
W dniu 17.04.2021 o 12:45, Tojalolek napisał:

Blokada awp. Po paru rundach większość graczy gra awp i nie da się grać normalnie. Polecam plugin że jedna awp na team, albo wogóle blokada. TO NIE SERWER ONLY AWP !

Jutro wrzucę bo jestem w trakcie paczenia w kod. 

W dniu 17.04.2021 o 12:45, Tojalolek napisał:

Blokada podglądywania drużyny przeciwnej gdy jest się DEAD. Była już rozmowa na ten temat.

Wrzucone. 

W dniu 17.04.2021 o 12:45, Tojalolek napisał:

Rozgrzewka. Co się z nią stało ? Przez nią każdy zaczynał w tej samej chwili plus zwycięzca dostawał darmowy los na Jackpot, teraz zrezygnowaliście z niej ?

Odżyła.

W dniu 17.04.2021 o 12:45, Tojalolek napisał:

Problem w klanach. Miałem +0.20$ za fraga, zwiększyłem do +0.30$ następnie do 0,40$ i dalej za zabójstwo daje 20..

Ile razy mam pisać są popsute..... i ja ich nie naprawię. 

W dniu 17.04.2021 o 12:45, Tojalolek napisał:

Kampmeter. By wyeliminowało ludzi kapiących, przeważnie z tych awp. I tych co siedzą na teście.

No nie wiem..... w ostateczności takie coś jak na GXP by slapowało. 

 

+ dorzuciłem by swoi flashy na ryj nie rzucali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...