Skocz do zawartości

KinVa-aim xD


KinVa

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.):KinVa
Godzina, data zdarzenia:9:30 09.05.2021
Mapa:de_dust2
Opis zdarzenia:gram sobie siadają głowy i to tak maśniutko a na koniec ban za aima, i koniec mojej przygody
STEAM_ID / IP: 'STEAM_0:0:498033288'

Odpowiedź na czasówki:

1.13 prosto w leb ---To jest normalne akurat wystarczy trochę potrenować

1.48 to samo ---też to samo i obydwa te fragi to nic nadzwyczajnego bo enemy 0 oporu biegł w prawo to łatwo przeskoczyć celownikiem

2.22 bania moze fart ale watpie w to ---To akurat jedna z normalniejszych akcji, nic dziwnego

2.40 najlepsze jest to ze odrazu wcelowany we mnie  :):) --- właśnie nie odrazu, jakbyś nie zauważył to wychyliłem  na gale  z celownikiem wycentrowanym między ciebie  akoniec gali. Po chwili dopierow ciebie się wcelowałem jak zauważyłem. Nic dziwnego też

4.45 ---Też nic dziwnego na pierwszego wychyliłem normalnie a drugi mi podbiegł pod celownik i zareagowałem lekko przestraszony 

5.10>>5.12 jedna z ladniejszych akcji :) ---Tutaj szczerze sam byłem zdziwiony, że siadło xD pierwszy frag moim zdaniem legit, ale drugi mega lucky xD

6.13 idealnie w leb ---w porównaniu do innych strzałów ten był taki sam, przyszczęściło mi się lekko po prostu, że ta pestka siadła a nie gdzieś obok xD

6.50 tutaj najladniej widac  jak celownik leci na leb strzelajac w swojego ---Serio dałeś tu tą czasówke? xDD Nie wiem czy coś w tym dziwnego, nie jako jedyny tak strzelam do teammate po zakończeniu rundy a to, że tak idealnie w niego no cóż to świadczy o umiejętnościach xD

Według mnie te akcje nic nie świadczą i bardziej cziterskie były na poprzedniej także no. Według mnie jestem clear. Wystarczy grać DM i rozgrzać się to już grasz lepiej. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

https://www5.zippyshare.com/v/6lC5wjPI/file.html

 

1.13 prosto w leb

1.48 to samo

2.22 bania moze fart ale watpie w to

2.40 najlepsze jest to ze odrazu wcelowany we mnie  :):)

4.45 

5.10>>5.12 jedna z ladniejszych akcji :)

6.13 idealnie w leb

6.50 tutaj najladniej widac  jak celownik leci na leb strzelajac w swojego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...