Skocz do zawartości

Zmiany dd2


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka zwracam się z prośbą o to aby wprowadzić w końcu coś nowego na ten serwer Only dd2. A mianowicie pomyśleć nad tym aby dodać jak kiedyś na v6 skrzynki na koniec mapy i klucze za cele mapy, aby zaangażować większość osób do grania i nabijania statystyk serwera. Jak widać ten serwer na czas tutejszy upadł i nikt nie stara się z tym nic zrobić więc ja chce zrobić w tym 1 krok!. Jeżeli powyższe się nie uda ani nic w tym kierunku dodajcie chociaż inne mapki "dusta", aby chociaż i to urozmaicić. I nie mówcie, że nic się z tym nie da zrobić tylko wprost ze dupska nie chce wam się ruszać w tym kierunku. Przemyślcie to ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Administrator

To są 2 inne silniki. Chciałem wgrać starego moda ale wiąże się z opierdzielem w moją stronę wiec zostaje aktualnie ten JP jak jest. Połączenie 2 modów dla mnie samego było by to związane z pracą 100h+  + zrobienie pluginów pod sklep sms  wraz z klanami. Nowe dusty będą dziś. 

W dniu 3.06.2021 o 22:10, Haq sebaa napisał:

I nie mówcie, że nic się z tym nie da zrobić tylko wprost ze dupska nie chce wam się ruszać w tym kierunku.

Wszystko się da tylko po 1 potrzeba na to czasu z czym u mnie aktualnie jest tragicznie. To teraz wytłumaczenie do silnika aktualnie ja mam tylko dostęp wraz z resztą rzeczy do niego. Nie ma możliwości udostepnienia go nikomu innemu nawet aquaxowi bo to mi nie pomoże. Zobaczymy co będzie z tego resetu dziś. Postaram być się w miarę teraz na bierząco ze wszystkim i dorzucać coś na serwer czego brakuje. CL/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...