Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!

 

 



Link

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Discord

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Link

podanko


Ir!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Ir
Wiek: 19
Znajomość AMXX (0/8) : 7/8
Doświadczenie: gram od 2016, admina miałem na dwóch serwerach CS:GO mod, serwerze only dd2, serwerze paintball - ostatnio chyba w 2019 więc trochę muszę sobie poprzypominać ?
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: TAK
SID:
STEAM_0:0:438347662
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198836961052/
Link do profilu na banid: https://banid.pl/kto?to=0:0:438347662
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Ir/145.239.237.108:27385/
Kontakt: discord, teamspeak, forum, steam
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Uważam, że przydała by się wam pomoc. Chciałem poczekać z podaniem aż napiszę te 10 postów ale nie mogę znieść tego, że gdy wchodzę na serwer to albo widzę znaną i nielubianą przez wszystkich osobę albo innego cheatera, a po adminie ani widu ani słychu. Dosłownie przez te pare dni, które spędziłem na serwerze, notorycznie wchodził tylko Mikserek - to wszystko. No, jak widać to nie wystarcza. Najlepiej byłoby zaminować cały serwer adminami, tak, żeby po wyjściu jednego o konkretnej godzinie wchodził drugi. To by rozwiązało problem z cheaterami ??

Dotychczas starałem się wchodzić codziennie ale trudno powiedzieć czy to się nie zmieni w ciągu najbliższych tygodni przez egzaminy zawodowe ale puki co postaram się być aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę człowieka wiele razy na serwerze, gra faktycznie nie od dziś.
Myślę, że da się z niego coś wycisnąć.

Jestem na tak.

PS.

[spoiler]Na allegro widzę, że jest CS 1.6 za 9,99zł. Tylko to jest konto Steam z CSkiem.[/spoiler]

 :cat:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 Najlepiej byłoby zaminować cały serwer adminami, tak, żeby po wyjściu jednego o konkretnej godzinie wchodził drugi. To by rozwiązało problem z cheaterami ??

Musisz pamiętać ,że niektórzy z nas pracują, dlatego pojawiam się wieczorem, w tedy Cię już na serwerze nie widzę, 
przyda się kolejny admin na serwerze, dałbym go na próbę i zobaczymy jak sobie radzi.

**************************************************************************************************
(dodano po jakimś czasie)

zapomniałem dodać ,że po założeniu konta steam oczywiście...

Edytowane przez marszelest
aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Ir! napisał:

Konto steam mam lecz nie mam jeszcze na nim żadnych kupionych gier więc stwierdziłem, że linku nie opłaca się podawać ale jeżeli trzeba to podam

znajdź mnie na steam moj nick [S]_Martin_PL ,avatar mam ten sam co tutaj i na gametracer dzisiaj będę po 20:00 myślę ,że przyjadę do tej pory.
mam pewien pomysł ?

Madzia Vister poczekajcie na mnie , zamknięciem tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...