Skocz do zawartości

Podanie na admina


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Juniooo
Wiek: 19
Znajomość AMXX (0/8) :  Trudno mi stwierdzić myślę że chwila przypomnienia z racji na to ze kiedyś byłem adminem na innym serwerze, nie biorąc tego pod uwagę 8/8
Doświadczenie:  Myślę że sporawe, zaczynałem swoją przygodę w wieku 5 lat, aktualnie jestem po powrocie z pół rocznej przerwy
Czy posiadasz Steam:  TAK-  STEAM_1:0:606234589                        76561199172734906
Link do profilu na banid: BRAK- Oczywiście jestem w stanie utworzyć

Link do profilu na Game Tracker: TAK - https://www.gametracker.com/player/Juniooo/145.239.237.104:27415/
Kontakt: [email protected]
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać? Z powodu braku aktywności adminów na serwerze, gram po kilka godzin dziennie i osoby grające już drugi tydzień na aimie zaczęły mnie mocno irytować, nie pomaga nic nawet zgłoszenie na u@, chciałbym to zmienić i wprowadzić dyscyplinę na serwerze a także pomóc w naprawie błędów serwerowych które i tu występują mianowicie chodzi mi o włamania na konta za dawnych lat przerabiałem ten materiał i myślę że mógłbym pomóc, a jeśli było by to konieczne byłbym w stanie wspierać serwer finansowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...