Skocz do zawartości

Podanie [EDIT]


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: AmfetaminaAUU
Wiek: 17
Znajomość AMXX (0/8) : 6
Doświadczenie: Byłem Adminem na serwerach jailbreak jakoś z rok temu na dd2 staż jako Admin mam tylko że to w 2020 jakoś był   
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam:Nie  posiadam 
SID:--
Link do profilu na STEAM:---
Link do profilu na banid:----
Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/AmfetaminaAUU/145.239.237.108:27385/
Kontakt: Discord:PaleSkuna420#0255 lub e-mail:[email protected]
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ, wchodzę do gry wszech obecni są cheaterzy a, tu admina nie ma najgorsze jest to że, się nie kryją jak cheatują i psują grę innym najśmieszniejsze jest to że,  jak są admini/admin to cheaterów brak. A po 2 to na serwerze w ciągu tygodnia jestem ok 11godzin  Mógł bym też składać składkę po 11zł sms np za vip. 

Myślę że po prostu się nadaję na tę funkcję.

Pozdrawiam.

===Edit===

Witam ponownie właśnie tutaj problem bo u mnie na chacie się nie przelewa z hajsem i zakup takiego cs 1.6 na Steam to dość duży wydatek dlatego też czy ten Steam jest konieczny ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go kojarzę na serwerze, bo gra w "moich godzinach" urzędowania,
z nim nigdy problemu nie miałem,

Koneser rzadko go widziałeś bo zarobiłeś bana wtedy ode mnie.... jedyne co wtedy widziałeś to komunikat o banie....

musisz mieć steam i gre cs1.6 na nim, inaczej podanie zostanie odrzucone
pomijam ,że jest niekompletne....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amfetaminaauu

Cytat

Witam ponownie właśnie tutaj problem bo u mnie na chacie się nie przelewa z hajsem i zakup takiego cs 1.6 na Steam to dość duży wydatek dlatego też czy ten Steam jest konieczny ?


załóż steam (to jest darmowe) i mnie znajdź tam mój nick [S]_Martin_PL ,wyślij mi zaproszenie ,avatar mam ten sam co tutaj, i tam powiem co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko z tym Admem dziele kompa z bratem i on ma konto administratora jest starszy o 4lata i nie przegadam go chu*ka żebym mógł steam zainstalować dlatego też nie da rady bez tego Steam bo przeraża mnie ilość Cheaterów najczęściej z wh rzadko z aim botem lub innym gównem dochodzę do wniosku że, przydam się na serwie bo mam przegrane 1305 minut Sprawdźcie GameTracker:image.thumb.png.94e6862c2b37daf6a8cae92d3460f565.pnghttps://www.gametracker.com/player/AmfetaminaAUU/145.239.237.108:27385/ i nie trudno mi rozróżnić Cheatera od normalnie grającej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...