Skocz do zawartości

ban za aima :D


4fun4fun4fun

Rekomendowane odpowiedzi

nick: 4fun

steam id STEAM_0:1:14756937

serwer gun xp

 

opis: gram, gram, gram, ban za aima, nie gram 


[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Pochylnia.pl
[AMXBans] Powod: 'Aimbot'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:14756937'
[AMXBans] Twoje IP: '178.235.146.53'

 

jakies demo z tym aimem chyba admin cyknął to niech pokaże posmiejejmy sie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym miejscu muszę przeprosić 4fun za niepotrzebne zamieszanie i chciałbym się wyjaśnić.
Otóż dzisiaj przyszedł mi nowy komputer ale, że czekałem jeszcze na kartę sieciową to postanowiłem podłączyć monitor do starego laptopa. Grając na serwerze przeciwko 4funowi nie odczułem, żeby cheatował więc nawet nie miałem potrzeby jego sprawdzać. W pewnym momencie dostałem na niego zgłoszenie no to wchodzę na spec i widzę jak celownik mu skacze po ekranie jakby miał niewyregulowanego aima. I tu następuje moment, w którym w tym momencie strzelam potężnego facepalma, bo odpalam demko na nowym kompie i wszystko jest w jak najlepszym porządku - gra normalnie. Problemem było to, że obraz na monitorze był wyświetlany w mniejszej ilości fps niż na samym laptopie. Zauważyłem już to wcześniej ale w mniejszym stopniu na większych mapach przy mniejszej ilości graczy. W mojej całej, długiej karierze admina nic podobnego się nie wydarzyło i w końcu nadszedł ten feralny dzień - zmiana sprzętu xd
Reasumując, demko mam ale widać na nim tylko czystą grę.
Jeszcze raz przepraszam za zmarnowanie czasu, 4fun i Madziu. Więcej się to nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...