Jump to content
Pochylnia.pl

Witam chciałbym zaproponować zmiany...

Recommended Posts

Witam. Jestem nowy na serwerze, aczkolwiek mam doświadczenie w rozwoju serwera, bądź modów dzieki którym możemy złapać więcej graczy. Chciałbym zaproponować zmiany na serwerze jakimi są to :

1. Zwiekszenie XPA powyżej danych lvl np 

LVL 0-5 za zabicie 3 xpa

LVL 5-10 za zabicie 5 xpa

LVL 10- w gore po 10 XPA  za zabicie 

Za headshooty polecałbym zmienic po 12xpa

Pozdrawiam Dannyboy

Wtedy byłoby trzeba proporcjonalnie zwiększyć wymagany xp na dany poziom, xp za killstrike'i, za zabójstwo z noża i finalnie wyszłoby na to samo tylko, że byłyby inne numerki. 

Co do headshotów to faktycznie mogłoby być więcej xp za nie np. 5 czy coś ale jest małe prawdopodobieństwo, że Góra się zgodzi

killstrike doszedłem chyba do 3/4 punktacji pluginu, zauważyłem, że potem pewne rzeczy sa po 3 razy wyświetlane, znaczy wbija kolejny poziom co 3x, to trzeba było też na to rzucić okiem ,

też jestem za zwiększeniem exp za HS,

kolejna rzecz Vister zrób wreszcie z tym respawnami porządek , bo się grać odechciewa...

dodam jeszcze mozna by bylo pomyslec nad usunieciem AWP jezeli jest taka mozliwosc nie ukrywajmy, kazdy wchodzi na serwer, aby pograc ja gram np teraz awp juz trzeci dzien i lipa jest pod tym wzgledem ze nuda kazdy wystarczy ze wyleci z pompa i dead od razu albo jeszcze dodatkowo kamp meter .... trzeba cos pomyslec jesli serwer ma sie rozwijac ... Vister wypowiedz cos sie na ten temat moze 🙂

• Super Admin
W dniu 12.07.2021 o 20:48, marszelest napisał:

kolejna rzecz Vister zrób wreszcie z tym respawnami porządek , bo się grać odechciewa...

Rozwala mnie, że ta wypowiedź ma ton rozkazujący, przynajmniej w moim odczuciu pozwalasz sobie na trochę zbyt wiele. Co do respawnów, to co Ci nie pasuje? Lokalizacja? Częstotliwość odradzania się w jednym miejscu? Sprecyzuj o co Ci chodzi, bo nie idzie z tego nic wywnioskować.

• Super Admin

To już jest pewnego rodzaju ograniczenie pluginu, ze względu na to, że można dodać maksymalnie 32 spawny na mapę o ile mnie pamięć nie myli. Daje to po 16 spawnów na team, a co zarazem idzie w parze z tym, że istnieje po prostu szansa, że odrodzisz się kilka razy w tym samym miejscu. Fakt, zdaję sobie sprawę z tego, że jest to uciążliwe, w szczególności na małych mapach typu gg.

• Super Admin
8 godzin temu, dannyboy napisał:

dodam jeszcze mozna by bylo pomyslec nad usunieciem AWP jezeli jest taka mozliwosc nie ukrywajmy, kazdy wchodzi na serwer, aby pograc ja gram np teraz awp juz trzeci dzien i lipa jest pod tym wzgledem ze nuda kazdy wystarczy ze wyleci z pompa i dead od razu albo jeszcze dodatkowo kamp meter .... trzeba cos pomyslec jesli serwer ma sie rozwijac ... Vister wypowiedz cos sie na ten temat moze 🙂

To może usuńmy jeszcze scouta, pompy, famasa, galila, autokampy, fiveseven, glocka i inne wkurzające bronie i zostawmy tylko M4 i AK? Dużo osób lubi grać AWP, a że Ty nią nie potrafisz i zajmuje Ci to trzeci dzień to nie powód, żeby ją usuwać. Kiedyś AWP była na wcześniejszym poziomie i było dużo mniej expa do wbicia na niej, zajmowało to może jedną mapę na wbicie, max dwie i marudzili, że za szybko się wbija. Na tym serwerze wszystkie bronie są dostępne, dzięki czemu można się nimi nauczyć grać, a usuwanie jednej konkretnej jest bez sensu. 

• Super Admin
59 minut temu, Madziaa<3 napisał:

Dużo osób lubi grać AWP, a że Ty nią nie potrafisz i zajmuje Ci to trzeci dzień to nie powód, żeby ją usuwać. Kiedyś AWP była na wcześniejszym poziomie i było dużo mniej expa do wbicia na niej, zajmowało to może jedną mapę na wbicie, max dwie i marudzili, że za szybko się wbija

Tak w ramach przypomnienia, przy jednej ze zmian listy broni i wymaganego expa, na AWP było do wbicia więcej XP niż jest teraz.

6 godzin temu, Madziaa<3 napisał:

a że Ty nią nie potrafisz i zajmuje Ci to trzeci dzień to nie powód, żeby ją usuwać. 

moim zdaniem jako adm podobno "super" powinnaś dawac przykład i wypowiadać się za zmianami na lepsze. 

po drugie nie powinnas wchodzić komus na ambicje, 

po trzecie w regulaminie pisze jak byk, że adm ma dawac przykład zachowaniem, a nie naskakiwac na kogos. 

Kazdy ma mozliwosc dodania postu przy czym to nie świadczy o tym, aby go negować i jego odczucia co do serwera. Pamietaj że na serwer wchodza nowe osoby i sa tez moze i stare, ale nowe chca cos wprowadzic. 

Pozdrawiam. 

• Super Admin
24 minuty temu, dannyboy napisał:

Kazdy ma mozliwosc dodania postu przy czym to nie świadczy o tym, aby go negować i jego odczucia co do serwera.

Tylko, że właśnie na tym polega dyskusja, to że Tobie się nie podoba to, że ktoś ma inne zdanie niż Ty, to nie znaczy, że możesz tę osobę obrzucać gównem. Tak czy owak, dyskusja zaczyna zbaczać z nadanego jej toru, więc nie chcę więcej widzieć tutaj zbędnych postów.