Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! piszę tę propozycje w przestrodze do co 30 minutowej zmiany mapki, przechodząc do rzeczy chodzi mi o to, że gdy np. 2/3 (lub więcej) graczy wygra "darmowy los" na rozpoczęciu następnej mapy, to obiecany los nie wchodzi na nasze konto, i wszyscy na tym tracą, mam nadzieję, że zostanie to w jak najszybszym czasie naprawione. A druga sprawa dotyczy wymian skinów mianowicie, że gdy napiszemy na chat'cie /wymień, /zamień itp. to uruchomi nam się możliwość wymiany taka sama jak przy wyborze skina, którego chcemy ustawić tyle że byśmy wybierali dany skin, później nick gracza, po którym naciśnięciu jego nicku wyświetlają nam się jego skiny i wybieramy skina za który chcemy się wymienić. Jeśli coś nie jasno opisałem, pytać śmiało w wypowiedziach! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z losem to nie żaden błąd... Wygrywają na przyklad 3 osoby z taką samą ilością fragów, ale los dostaje ta osoba która jako ostatnia zdobyła fraga.

Ode mnie też taka propozycja żeby dodać inne dusty spowrotem lub inne zmodyfikowane DD2 dla odmiany bo jest duzo nowych graczy jednakże pizganie tej jednej mapy to jak walenie konia bez możliwości uzyskania orgazmu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ryki napisał:

Ode mnie też taka propozycja żeby dodać inne dusty spowrotem lub inne zmodyfikowane DD2 dla odmiany bo jest duzo nowych graczy jednakże pizganie tej jednej mapy to jak walenie konia bez możliwości uzyskania orgazmu. Pozdrawiam.

To już możnaby dodać jak na początek parę innych map, bo tak jak napisałeś z tym waleniem konia, dokładnie tak jest z graniem cały czas jednego dusta. Fajnie by było gdybyście dodali jakis De_cache, CS_Wiocha, De_nuke oraz jeszcze może jakaś mapa. Czekam na wypowiedź @Vista Home Grayktóry jest właścicielem oraz jeśli serwer takiego posiada to i opiekuna, przepraszam jeśli nie oznaczyłem, ale nie znam takowego :))

 

Edit. Złego osobnika oznaczyłem, przepraszam. @VisTeR.' 

Edit.2 @Deus lo VoltTak, wiem że to dd2, ale ileż można katować tą samą mapę ;/

Edit.3 @Deus lo Volt jasne, rozumiem że jest wiele serwerów ONLY DD2, które górują jeśli chodzi o ilość graczy, ale nie oszukujmy się, to że to też jest DD2 nie znaczy do końca, że ludzie z dnia na dzień też będą przychodzić jak na każdy inny serwer, na którym grany jest tylko de_dust2. Bo nie oszukujmy się, ale  dopóki aktualne serwery dd2 nie upadną, które są na topie jeśli chodzi o ilość graczy to nie przyjdą na ten, a dopóki są na tamtym serwerze gracze, to ten serwer nie upadnie. A owy serwer posiada tylko stałych graczy, 2/3 nowych graczy dziennie widzę na serwerze, więc na próbę dodać te chociaż 3/4 mapy to nie byłby zły pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To server odd2 O_o po jakiego tam cache ?
Już prędzej dodać inne dusty ?
@Refleks no nie wiem dużo widzę właśnie serverów odd2 co mają prawie cały czas fulla O_o 
Ale w przypadku małej mapy musiały by zostać dodane respy albo samo vote od ilości graczy ale skoro jeszcze nie było resa to wątpię żeby się ktoś tym tematem zainteresował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ten silnik nie obsługuje tej opcji wymiany i nie będę jej dodawał mam złe wspomnienia z opcją /daj i /wymień na serwerze opartym na innej opcji niż MySQL. 

Dodam parę opcji DD2 + DD2 zależne od ilości graczy zobaczymy jak to zadziała. Innych map nie będzie. 

CL/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...