Skocz do zawartości

PROPOZYCJE NIE DO ODRZUCENIA!


Rekomendowane odpowiedzi

1. Dodać komende /zgłoś (za co itp...)

2. Dużo ludzi chciałoby zmiany z only dd2 na chociaz 5 mapowy serwer wtedy więcej ludzi by grało i sie nie nudziło (Typy Go mod Nuke, Cache, Mirage, Inferno, DD2) 

3. Jeśli da sie zrobić te bonusy klanowe to byłoby git.

4. Zmiana tych misji bo są do bani jak większość uważa, np. zmienić na takie standardowe "Zabij 3 razy z zeusa nagroda 15 $" tego typu.

5. Lepsze zabezpieczenie serwera ponieważ duzo idiotów psuje grę.

6. Autokick żeby po kilkunastu sekundach na afku samo wywalało.

7. Zamiast Jackpota zrobić tak żeby losowe osoby na koniec mapy dostawaly skrzynki a klucze nabijalo sie w misjach, fragach itp...

8. Dodać medale na koniec mapy dla trzech najbardziej fragujących graczy (Zajebisty mod dzięki któremu ludzie będą mieli większy fun i motywacje do grania)

Tyle ode mnie a jak ktoś chce coś dodać to zapraszam do tematu:

@VisTeR.' Troche roboty jest ale za to gwarancja wysokiej frekwencji na serwerze będzie mimo wszystko a ja o to zadbam ?

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ryki napisał:

1. Dodać komende /zgłoś (za co itp...) - Zbędny dodatek. Od tego ludzie mają U@

2. Dużo ludzi chciałoby zmiany z only dd2 na chociaz 5 mapowy serwer wtedy więcej ludzi by grało i sie nie nudziło (Typy Go mod Nuke, Cache, Mirage, Inferno, DD2) - Jestem za

3. Jeśli da sie zrobić te bonusy klanowe to byłoby git. - Jestem za 

4. Zmiana tych misji bo są do bani jak większość uważa, np. zmienić na takie standardowe "Zabij 3 razy z zeusa nagroda 15 $" tego typu. - W sumie to też na tak, ileż można katować jedno i to samo.

5. Lepsze zabezpieczenie serwera ponieważ duzo idiotów psuje grę. - To raczej musi zostać dodane prędzej, czy później.

6. Autokick żeby po kilkunastu sekundach na afku samo wywalało. - to raczej tylko dla graczy, żeby GT nie nabijali.

7. Zamiast Jackpota zrobić tak żeby losowe osoby na koniec mapy dostawaly skrzynki a klucze nabijalo sie w misjach, fragach itp... - To by zupełnie zmieniło serwer, nawet i na lepsze, zupelnie lepsze.

8. Dodać medale na koniec mapy dla trzech najbardziej fragujących graczy (Zajebisty mod dzięki któremu ludzie będą mieli większy fun i motywacje do grania) - Trochę zbędny dodatek, ale czemu nie?

Tyle ode mnie a jak ktoś chce coś dodać to zapraszam do tematu:

@VisTeR.' Troche roboty jest ale za to gwarancja wysokiej frekwencji na serwerze będzie mimo wszystko a ja o to zadbam ?

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

W sumie to ja jestem na TAK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Ryki napisał:

/zglos Zbędny? Nie powiedziałbym.

Autokick to chyba wiadomo, ze o graczy chodzi xD

Wyobraź sobie, że wbija sobie 5 ziomków, od których jesteś lepszy, a ci kickuja Cię tylko dlatego, bo lubią komendami potrollowac, a Ty bez aktywnego admina na serwerze nie jesteś w stanie pograć, w ogóle wejść na serwer, bo będą Cię kickowac, useless.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Ryki napisał:

@Refleks O czym ty pierdolisz xD ? 

/zglos >>> zgloszenie do admina poniewaz na U@ widac tylko gdy admin jest na serwie.

AutoKick >>> Serwer automatycznie kickuje afków.

 

 

Pisze jak jest, głównie chodzi mi o to /zgłoś, od zgłaszania ludzie mają forum, a ta komenda to jest tylko dodatkowa robota dla technika serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Refleks napisał:

Pisze jak jest, głównie chodzi mi o to /zgłoś, od zgłaszania ludzie mają forum, a ta komenda to jest tylko dodatkowa robota dla technika serwera.

Od tego są żeby wprowadzać zmiany by grało sie lepiej a nie zeby serwer stał zbugowany i zeby latali po nim odjebani których nie da sie zbanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 3.09.2021 o 09:25, Ryki napisał:

1. Dodać komende /zgłoś (za co itp...)

Plugin działa na 2 sieci i z tego co zauważyłem na części serwerów to działa ale u nas jest za mało adminów by to łączyć z forum.

W dniu 3.09.2021 o 09:25, Ryki napisał:

Dużo ludzi chciałoby zmiany z only dd2 na chociaz 5 mapowy serwer wtedy więcej ludzi by grało i sie nie nudziło (Typy Go mod Nuke, Cache, Mirage, Inferno, DD2) 

DD2 = DD2 z 1 mapy DD2 zmieniam na wstępnie 5-7 map 3-4 duże + 2-3 małe DD2 zależnie od ilości graczy. 

W dniu 3.09.2021 o 09:25, Ryki napisał:

3. Jeśli da sie zrobić te bonusy klanowe to byłoby git.

Klany są pobugowane i nikt się nie chłapi ich naprawić a ja programistą na takim poziomie nie jestem by je napisać od 0 chyba że jeden rzecz wypali ale to już dam znać. 

W dniu 3.09.2021 o 09:25, Ryki napisał:

Zmiana tych misji bo są do bani jak większość uważa, np. zmienić na takie standardowe "Zabij 3 razy z zeusa nagroda 15 $" tego typu.

Aktualizacja misji powinna się pojawić do niedzieli. 

W dniu 3.09.2021 o 09:25, Ryki napisał:

5. Lepsze zabezpieczenie serwera ponieważ duzo idiotów psuje grę.

Podstawowe wraz z resetem ogarnąłem. 

W dniu 3.09.2021 o 09:25, Ryki napisał:

6. Autokick żeby po kilkunastu sekundach na afku samo wywalało.

Mogę wrzucić ale nie kickera a DMG zależnie od czasu AFK to powinno być lepsze. 

W dniu 3.09.2021 o 09:25, Ryki napisał:

7. Zamiast Jackpota zrobić tak żeby losowe osoby na koniec mapy dostawaly skrzynki a klucze nabijalo sie w misjach, fragach itp...

Zmiana silnika pracy wstępnie na ten czas 100h+  Mam trzonek ale wszystko od sklepu SMS do napisania + klany i ST. 

W dniu 3.09.2021 o 09:25, Ryki napisał:

8. Dodać medale na koniec mapy dla trzech najbardziej fragujących graczy (Zajebisty mod dzięki któremu ludzie będą mieli większy fun i motywacje do grania)

Prędzej dodanie $ za miejsce  1- 50$, 2- 25$, 3-10$, coś w tym stylu. Wrzucę to zaraz po nowych operacjach. 

 

W razie czego piszcie nowy temat. Aktualnie CL z tymi informacjami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...