Skocz do zawartości

Podanie Kubusia :}


Refleks

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: иιєиσямαℓиу. ツ

Wiek: 13
Znajomość AMXX (0/8): 4/5
Doświadczenie: Myślę, że za bardzo nie mam co się rozpisywać, każdy kto czytał moje podania wie o mnie dość dużo i o moim doświadczeniu, jeśli chodzi o adminowanie. Zbędne jest to, żebym pisał 7 razy, ile razy posiadałem admina itp. więc nie będę tego pisał, pomińmy to, myślę, że wystarczy to że ową funkcję pełniłem na serwerze nie raz i nie będę miał z nią raczej żadnych problemów.
Staż w CS'a: W cs'a gram od najmłodszych lat, czyli około 7 by już stykało w tego cs'ka ?
SteamID: STEAM_0:1:581223013   0 11:38   30    0
Link do profilu na banid:https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:581223013
Link do profilu na GameTracker:https://www.gametracker.com/player/иιєиσямαℓиу. ツ/80.72.34.125:27235/
Kontakt: Steam, forum, fb

Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać? Dość rzadko ostatnimi czasy widuję adminów na serwerze, a ja jestem w stanie być być codziennie aktywny o różnych porach, pomimo tego, że chodzę do szkoły. Myślę, że gracze nie mają do mnie żadnych zażaleń, ani nic z tych rzeczy, jestem raczej osobą spokojną oraz rozważną, potrafię odróżnić cheatera od "czystego" gracza i nie jestem jedno stronny, nie faworyzuję graczy (o to jest mój kolega to zbanuje tego, co zwyzywał mi go, bo to mój kolega). Sądzę także, że jestem rozpoznawalny na serwerze przez graczy i mnie jako tako widują dość często`, choć nie odzywam się na chat'cie jakoś za często i bardziej skupiam się na grze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek na - 

To że miałeś admina gdzie indziej wiele razy nie oznacza że w każdym momencie nie strzeli ci woda sodowa do głowy i nie będziesz tego wykorzystywać. Drażnisz innych adminów swoim pisaniem. Po mimo mowienia ze Sgs itp są zabronione wciąż to robisz. 

Na nie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...