Skocz do zawartości

671#-675# Pytanie Dnia


VisTeR.'

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Możesz wyrzucić tu swoje żale/brudny/problemy/itd na temat forum i serwerów. 

Na każdy post zostanie odpisana wiadomość więc to jedyna szansa na otrzymanie szczerej odpowiedzi. 

Będzie zachowany tutaj (dystans) odnośnie przekleństw i obraz (jednak nie do przesady) więc można wyżalić się tutaj do woli.

Można również odpowiadać/cytować posty.  

Temat będzie moderowany wyłącznie przez mnie więc nie ma możliwości otrzymania ostrzeżenia od innej osoby niż mnie. 

Temat jest aktywny do 18.09.2021 23:59 po tym czasie forum zostanie wyłączone na określony czas. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • UB Team

Boli mnie, że nic się tu kompletnie nie dzieje. Czasami nawet 48h bez wiadomości na cb, w tygodniu nie ma nawet z kim popisać dlatego tak bardzo chce, żeby połączyć obie sieci wodaxa. Nawet by wyszło na lepsze, bo i tak każdy ma wyjebane na starą dobrą pochylnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Mumin. napisał:

Boli mnie, że nic się tu kompletnie nie dzieje. Czasami nawet 48h bez wiadomości na cb, w tygodniu nie ma nawet z kim popisać dlatego tak bardzo chce, żeby połączyć obie sieci wodaxa. Nawet by wyszło na lepsze, bo i tak każdy ma wyjebane na starą dobrą pochylnie.

Jeżeli zależy Ci tylko na ruchu na CB a nie na reszcie to może i jest to dobra opcja.  Jednak po połączeniu masz 4+2 serwerów do ogarnięcia przez kogoś kto się tego podejmie.  Uwierz mi odnośnie serwerów nie jest tam tak fajnie. Napiszę też od razu ze po połączeniu odchodzę z obu sieci. Co do wyjebania tu masz rację i to było widać od zawsze że ta sieć była jako 2 plan i nic za bardzo się z tym zrobić nie dało. Forum umiera od ponad 4 lat i jest to dość normalna rzecz tak samo jak sam CS. Nie ma co się tutaj spodziewać jakiegoś wielkiego ruchu bo go nie będzie. Jednak dopóki tu jestem to sieć będzie stać ? dlatego właśnie jest ten temacik. Można powiedzieć ze robię ostatni krok w kierunku zrobienia czegoś tutaj i są 3 zakończenia odnośnie tego. Tematu odnośnie połączenia w tym poście nie poruszę bo by mi liter brakło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 minut temu, Ir! napisał:

Naprawisz boty na gxp? xd

Nie posiadam pluginu od nich a co za tym idzie nie mam takiej możliwości.  Spróbuje go do parówaxa zawinąć może się uda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...