Skocz do zawartości

BAN>!


bzzd111

Rekomendowane odpowiedzi

Server # 197

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Ruskie eko.

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.

[AMXBans] Zbanowany Nick: Bzzd

[AMXBans] Powod: 'wstaw foty na www.Pochylnia.pl '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Twoje IP: '85.198.200.142

Dali mi bana mimo ze nia mialem chitow mam zainstalowane ale na tym serwerze nie uzywam, tym bardziej ze jestem wysoko w rankingu i mialem zamiar wejsc top15 ale chyba mi sie to nie uda przez bardzo milego admina gramm na tym serwerze juz ponad miesiac a tu taka niespodzianka, pisze o jkai fotach ale ja zbytnio nie umie znlaesc tego co admin niby screeny zrobil ale ok nie wiem jak mam ja to udowodnic screenami wiec mysle ze rozpaczycie ta sprawe jedynie pisemnie bo nie mam zamiaru jakis screenow wrzucac, POZDRAWIAM adminow , mam nadzieje ze popzytywnie rozpaczycie sprawe wkleilem z consoli mysle ze sie nie pogniewacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajde w tym folderze to wstawie ;) a nie bede sie prosil i moge miec 15 minut ale mnie to nie obchodz jak znajde to wstawie jak nie to trudno bede gral na innych serwerach wasz nie jest jedyny .. bo noramlnie zajebiste tluczame daliscie gdzie te screeny moga byc ; ) pozdrawaim administracje szczegolne tego ruska

[ Dodano: 2012-01-20, 21:00 ]

i wgl jakim ja wam mam screenem to udowodnic jak bym chcial swojegho wrzucic ze nie mam chetow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...