Skocz do zawartości

Podanie ^^Spartacus^^


^^Spartacus^^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: ^^Spartacus^^
Wiek:  31
Znajomość AMXX (0/8) : 5/8
Doświadczenie:gram w csa od czasów cs 1.0 (mod half-life) a adminem bywalem juz wielokrotnie na kilku serverach.
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: tak 
SID: STEAM_1:0:727326346  
Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561198951437788/
Link do profilu na banid:
Banid.pl | Pojedyncze sprawdzanie - sprawdź kto to
Link do profilu na Game Tracker: GameTracker.com : Player Page for ^^SpartacuS^^ 
Kontakt:  forum
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać:

Dobre pytanie. moze dlatego, że juz kiedys tu gralem, duzo gralem i nadal gram ? a  tak powaznie po prostu chce pomoc ogarnac gunmoda i tego "Uomka" konsesera , ktory niemal codziennie umila ludzia granie.... Co prawda amxa juz zapomnialem ale zadna sztuka uzyc komend vote,kick i ban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK, bo co z tego, że mamy dużo adminów skoro większość albo w ogóle nie gra albo wchodzi tylko sporadycznie więc właściwie czynnych adminów jest niewielu. Ja nie mówię o sytuacjach gdzie na serwerze jest 6 osób z flagami w tym samym czasie. Lepiej brać osoby, które grają o różnych godzinach, a z tego co wiem Spartacus gra wtedy, gdy adminów nie ma.

Z amxem problemu nie będziesz miał

+ Wiek

+- Czas gry ale myślę, że nadrobi

+ Gra na steamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo zamknięcia tematu dorzucę coś od siebie. Podany przez Ciebie SID jest niezgodny z tym co jest w linku do BANID. Opcje są dwie, albo po prostu doszło do pomyłki z twojej strony, albo próbujesz celowo wprowadzić administrację w błąd.

Poza tym grałeś u nas już kiedyś na czitach, co również Madzia udowodniła podrzucając link do odpowiedniego tematu, gdzie samo to powoduje, że z automatu jesteś skreślony jako osoba mogąca sprawować funkcję admina na naszym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...