Skocz do zawartości

Świąteczny Klimat :"DD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :3

Zwracam się do Administracji i Właściciela o rozważenie mojej propozycji, Mianowicie rzucę takim pomysłem jakim jest, dodaniem map śnieżnych, Trochę klimatu świątecznego i atmosfera na serwerze stanie się znacznie lepsza.. 

Jeśli by to nie obciążyło naszego serweru to można dodać również małe szczegóły takie jak, Czapki mikołaja, i śnieg o którym wspomniałem wyżej i wiele wiele innych.. Pozdrawiam!

Odpalony NeQx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieżne mapy nieobciążające zbytnio serwera to jak najbardziej jestem za, z tym że, trzeba je poddać mocnej selekcji, żeby nie wyszło zaraz na to, że na tych mapach ludzie wychodzą zamiast cieszyć się rozgrywką na serwerze.

Padający śnieg jest dobry, ale na serwer, który nie ma zbyt dużo pluginów. Pamiętaj, że każdy serwer jest maszyną o ograniczonych zasobach, więc nie wolno przesadzać z ilością dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, GandalfBialy napisał:

Śnieżne mapy nieobciążające zbytnio serwera to jak najbardziej jestem za, z tym że, trzeba je poddać mocnej selekcji, żeby nie wyszło zaraz na to, że na tych mapach ludzie wychodzą zamiast cieszyć się rozgrywką na serwerze.

Padający śnieg jest dobry, ale na serwer, który nie ma zbyt dużo pluginów. Pamiętaj, że każdy serwer jest maszyną o ograniczonych zasobach, więc nie wolno przesadzać z ilością dodatków.

Dokładnie tak, ale wątpie w to żeby ludzie wychodzili z serwerów gdy były by dodane śnieżne mapy.. 

Patrząc różne posty na facebooku to ludzie właśnie szukają serwerów takich jak nasz, Tylko z klimatem zimy..

Więc wydaje mi się że można by było spróbować  :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Również jestem za dodaniem zimowych map. W tamtym roku nie było z tego co kojarzę, za to dwa lata temu było dość sporo, ale same dusty plus chyba jeden aztec xD Zawsze znajdą się marudy, które nie będą chciały na nich grać, a tak chcą zmian. 

Co do czapek i dodatkowego padającego śniegu to nie wiem czy to jest dobry pomysł. Jak wyżej Gandalf napisał, na tym serwerze sądzę, że za bardzo by obciążało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Śnieg na pewno wrzucę serwer w miarę dobrze stoi.

Co do map na szybko mam gotowego dusta z spawnami a do reszty mogę zrobić czyli klasycznie:

de_dust2_xmas - gotowy
de_xmasdust
css_nuke_winter
css_train_winter
cs_assault_christmas

z dużych map więcej bym nie dodawał bo nie ma sensu według mnie 

jak ktoś ma jeszcze pomysł niech bazgroli 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

srac z mapami i meczyc sie z respami? snieg dodac poprzez plugin taki jak https://amxx-bg.info/forum/viewtopic.php?t=56 i po problemie, wtedy snieg bedzie na kazdej z map a nie na wybranych, jest to malo uciazliwe bo mapy maja animacje ciezsze niz cos wywolywane komenda cl_weather 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Szczery napisał:

srac z mapami i meczyc sie z respami? snieg dodac poprzez plugin taki jak https://amxx-bg.info/forum/viewtopic.php?t=56 i po problemie, wtedy snieg bedzie na kazdej z map a nie na wybranych, jest to malo uciazliwe bo mapy maja animacje ciezsze niz cos wywolywane komenda cl_weather 

Brałbym tą wypowiedź pod uwagę!
Od siebie zaproponuję pewien mi pamiętny klasyk dodać:
gg_snow2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 4.12.2021 o 19:50, Szczery napisał:

srac z mapami i meczyc sie z respami? snieg dodac poprzez plugin taki jak https://amxx-bg.info/forum/viewtopic.php?t=56 i po problemie, wtedy snieg bedzie na kazdej z map a nie na wybranych, jest to malo uciazliwe bo mapy maja animacje ciezsze niz cos wywolywane komenda cl_weather 

Przecież ty się z tym nie męczysz tylko ja. Zrobienie respów na mapie dla mnie to jest 5-10minut max z dobrym ustawieniem. Co do śniegu to co wysłałeś może być ok zobaczę jak to jeszcze rozegram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...