Jump to content
Pochylnia.pl

Recommended Posts

Dzień dobry,

mam dwie propozycję dot. serwera, które moim i wielu innych graczy zdaniem urozmaiciłyby grę oraz uatrakcyjniły serwer dla graczy o słabszych komputerach. Mianowicie dodanie pluginu na klany oraz możliwość wyłączenia animacji modeli (szczególnie kos).

Klany przydałyby się, ponieważ na serwerze gra dużo zakolegowanych ze sobą graczy, a taka opcja grania w jednym klanie jest bardzo atrakcyjna. Oczywiście chodzi tylko o symbolikę ewentualnie drobne bonusy dla klanowiczów, które upoważniony członek mógłby wymaksować za euro. Takie "perki" mogłyby np. zwiększać zdobywane doświadczenie o +1 lub +2. Pytałem się kilkunastu graczy i oni też chcieli by coś takiego zobaczyć na serwerze. 

Druga sprawa to możliwość wyłączenia animacji modeli. Mowa tutaj szczególnie o animacjach kos. Sam mam słaby komputer (zresztą tak jak wielu innych graczy) i gdy trzymam w łapce kosy to fpsy ze 100 spadają mi do 70-80. Domyślam się, że chodzi tutaj o ich animacje (czyli np. u karambita te takie podrzucanie, a u motylka rozkładanie i składanie ostrzy), ponieważ skiny do innych broni czegoś takiego nie mają, a tylko u noży występuje takie zjawisko spadku FPS. 

Tak już offtop to czemu nie ma modeli dla broni takich jak SMG, krieg czy aug? Przecież z tych broni też się korzysta. 

Dziękuję za uwagę,
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku :).

kocham ja bardzo