Skocz do zawartości

Propozycja


Mumin.

Rekomendowane odpowiedzi

  • UB Team

Siemka, wpadłem na pomysł, żeby założyć dla każdego serwera z osobna czaty grupowe na steamie, pozapraszać tam wszystkich adminów i dodać link do tego w tabeli serwerów tak samo jak gt/hltv itd. Na pewno to usprawni komunikację między adminami a graczami, ponieważ nie każdy admin wchodzi co chwile na forum i czyta co się dzieje, a na steamie mu sie wyswietli i możliwe, że szybciej sprawdzi i może zadziała w przypadku problemu z cheaterem. Na pewno też zmniejszyłby się płacz na CB odnoście cheaterów na serwerze. Proszę o przemyślenie tej propozycji. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • UB Team
47 minut temu, VisTeR.' napisał:

Mógłbym tak zrobić tylko czy reszta na to pójdzie coś w stylu /zgłoś na forum tylko że na steam. Jedna opinia mi tutaj nie wystarczy. 

Mi głównie chodziło o to, żeby stworzyć taki pokój, gdzie będzie można normalnie popisać, zgłosić że cheater jest na serwerze, czy powymieniać się różnymi uwagami na temat danego serwera. Zawsze to wygodniejsza opcja, jak kilka osob jednoczesnie popisze chwilę o tym co by im pasowało na serwerze, a następnie napisać jedno i spójną propozycję na forum. Plus zawsze to jest lepszy kontakt administracji z graczami itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
13 godzin temu, Mumin. napisał:

Mi głównie chodziło o to, żeby stworzyć taki pokój, gdzie będzie można normalnie popisać, zgłosić że cheater jest na serwerze, czy powymieniać się różnymi uwagami na temat danego serwera. Zawsze to wygodniejsza opcja, jak kilka osob jednoczesnie popisze chwilę o tym co by im pasowało na serwerze, a następnie napisać jedno i spójną propozycję na forum. Plus zawsze to jest lepszy kontakt administracji z graczami itd.

A mi się wydaje że wystarczy tylko udostępnić czat SB dla niezalogowanych, tj z ograniczeniami pisania (np. co 20sekund nowa wiadomość aby uniemożliwić spamerom wgląd). Grupy steam, są kojarzone z reklamami, prędzej czy później powstaje temat dyskusyjny na tej grupie, a po nim kolejne. Spójrz proszę, na niektóre aktualizacje statusu na głownej stronie forum, panel po prawej.. czasami takie absurdy powstają, to samo się tyczy komentarzy na GameTrackerze, na DD2 cs:go modzie było dość tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • UB Team
1 minutę temu, Szczery napisał:

A mi się wydaje że wystarczy tylko udostępnić czat SB dla niezalogowanych, tj z ograniczeniami pisania (np. co 20sekund nowa wiadomość aby uniemożliwić spamerom wgląd). Grupy steam, są kojarzone z reklamami, prędzej czy później powstaje temat dyskusyjny na tej grupie, a po nim kolejne. 

Po pierwsze, nie każdy wchodzi co chwile na forum i czyta co jest napisane na cb.
Po drugie, nie grupa na steamie, tylko czat grupowy, gdzie w tabeli by był dodany link tak jak do gt czy hltv. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
4 minuty temu, Mumin. napisał:

Po pierwsze, nie każdy wchodzi co chwile na forum i czyta co jest napisane na cb.
Po drugie, nie grupa na steamie, tylko czat grupowy, gdzie w tabeli by był dodany link tak jak do gt czy hltv. ?

Przeprałeś sobie łeb kwasem? Pewnie widziałeś na MH lub innym forum podłączenie serwera z bazą forum i powstaje coś takiego ala zgłoszenia na forum. Co z tego że dodasz link, jak ludzie będą musieli wbić na forum, a jeśli są już na forum wiedza podstawowa daje im we znaki że forum jest miejscem zgłoszeń, robią konta i piszą na Czatboxie lub zgłoszenie. Jak chcesz wypromować ten link obok GT lub HLTV ?? napierdolisz tam dolarów czy wielki napis na czerwono 'chcesz schudnąć? to jest sposób' xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...