Jump to content
Pochylnia.pl

Recommended Posts

Nick na serwerze: tod
Wiek: 22
Znajomość AMXX (0/8) : 7
Doświadczenie: Jak dobrze sięgam pamięcią to miałem adminka na paru serwerowniach, część z nich nie istnieje już. Aczkolwiek kwestia doświadczenia w rozpoznawaniu ewentualnych odpałów jest dość duża, ponieważ w cs 1.6 mam 2k godzin około, w csgo 7k.
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: yessss
SID: STEAM_0:0:18562442
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561197997390612/
Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:18562442
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/tod/145.239.237.108:27385/
Kontakt: steam
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: 
Hejka, na początku poprosiłbym o wypowiedź na mój temat od osób, które miały okazje ze mną grać, to całkiem ważny wyznacznik. Po drugie powtarzałem to wielokrotnie, ja jestem od strzelania i miłej atmosfery na serwerze, spędzam tam multum czasu (top4 rankingu). Nie jestem graczem zbyt "forumowym", z tego wynika podanie poniżej 10 postów, aczkolwiek gdyby ktoś miał wątpliwość co do moich kompetencji to zapraszam na ts3 pogadac:))) Prywatnie jestem studentem 4 roku prawa, byłym pół-profesjonalnym graczem cs:go, więc coś tam o strzelaniu i egzekwowaniu sprawiedliwości wiem.

tod
Pozdrawiam serdecznie!

Link to post
Share on other sites

Nie spotkaliśmy się jeszcze, ale dość rzadko na tym serwerze jest ciekawie napisane podanie na admina więc musiałem się wypowiedzieć, szczególnie że Madzia jeszcze go nie zamknęła ^^ Aktywność po GT duża i stosunkowo dobre podejście po przeczytaniu opisu, 4 lata temu ja tak się dostałem na podstawie paru linijek dostałem szanse więc wierze że teraz Tobie dadzą szansę. Na forum nikt nie zagląda, na serwerze zobaczymy co potrafisz jako admin ^^

Jestem na Tak

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...