Skocz do zawartości

reformacja servera 4mods


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, razem z graczami typu O.S.T.Ry, LionelMessi czy Norpiak. Stwierdzamy fakty że nie chce nam się już powoli grać na 4mods [gra od 1-10os dziennie] bo każdy i to dosłownie każdy ma prawie wszystkie kosy czy euro 100+ i te boty co pojawiają się gdy gra przynajmniej 2-3 os i maja silvera 1-5 i maja np. od 1-50euro i 1-10kluczy czy też bardzo rzadkie kosy, więc przejdźmy do sedna tematu chcieli byśmy żeby serwer 4mod miał więcej graczy i było z kim grać a nie z samymi botami. Resumując prosimy o usuniecie botów, wszystkich rang graczy[do silvera 1] , reset top15 co pierwszy dzień miesiąca, euro czy również usunięcie z /menu 4.Wylogowanie, bo można łatwo w ten sposób po prostu okraść gracza z skinów i euro. [ EDIT] Fajnie by było jak byście dodali też więcej skinów.

Edytowane przez Erixon
dopisanie jednej prośby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Deus lo Volt napisał:

@Geniu nie chce mi się pisać w tw temacie xD ale sid który podałeś jest twórcy tego tematu ? 
@Erixon "STEAM_1:0:305309687 id mnożyciela eurasów"  tak że ten xD 
 Co do samego servera już wspominałem komu trzeba jak będzie miał czas i chęci to coś zrobi 

co masz na myśli twórca tego tematu? o coś zostałem oskarżony?

I co da że to zgłosiłeś jak tu trzeba działać gdy jest więcej graczy w sensie aktualnie 8.

chęci ta osoba nabiera od 6miesięcy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie posiadam czystej paczki tego serwera o co prosiłem od dawna. Nie jestem w stanie naprawić błędów bez plików takie życie. Aktualną opcją jest zmiana moda na podobnego którego mam na bazie 4 mapsa. Chyba że ma zostać tak jak jest ale nie o to tu chyba chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, VisTeR.' napisał:

Nie posiadam czystej paczki tego serwera o co prosiłem od dawna. Nie jestem w stanie naprawić błędów bez plików takie życie. Aktualną opcją jest zmiana moda na podobnego którego mam na bazie 4 mapsa. Chyba że ma zostać tak jak jest ale nie o to tu chyba chodzi. 

Moim zdaniem jeżeli zostały by dodane nowe skiny i w menu nie było wyloguj i tych botów to by było super i reset top15 a żeby wszystko inne zostało... a po za tym do kogo by trzeba było pisać o tego typu pliki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Erixon napisał:

Moim zdaniem jeżeli zostały by dodane nowe skiny i w menu nie było wyloguj i tych botów to by było super i reset top15 a żeby wszystko inne zostało... a po za tym do kogo by trzeba było pisać o tego typu pliki ?

 

Nie ma możliwości bo nawet właściciel serwera ich nie ma...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Lionel Messi napisał:

Dlaczego chcesz reset top15 i reset rank? Gram tu z tydzień lub 2 i mam prawie tope wiec nie ma po co to resetować bo i tak łatwo sie wbija a że ktoś jest słabszy czy coś to normalne że nie wbije w tydzień top15 ?

tu nie chodzi o same top15 ? lion tu podstawą są same kradzieże a wiadomo ze jak usuwasz wszystko to powinni usuwac nawet te top15 co pierwszy dzień miesiąca i idź dalej napierdalać boty bo tak łatwo topke wbijasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Erixon napisał:

tu nie chodzi o same top15 ? lion tu podstawą są same kradzieże a wiadomo ze jak usuwasz wszystko to powinni usuwac nawet te top15 co pierwszy dzień miesiąca i idź dalej napierdalać boty bo tak łatwo topke wbijasz ?

Wbiłeś na serwer zwyzywać mnie i napisać że wbijam rank na botach to własnie pokazuje jaki jesteś słaby i płaczesz o to że jestem lepszy haha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lionel Messi napisał:

Wbiłeś na serwer zwyzywać mnie i napisać że wbijam rank na botach to własnie pokazuje jaki jesteś słaby i płaczesz o to że jestem lepszy haha

 

pod rządnym pozorem nie obraziłem cię w żaden sposób tylko ty płaczesz bo wszystko stracisz co z botów zajebałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Erixon napisał:

pod rządnym pozorem nie obraziłem cię w żaden sposób tylko ty płaczesz bo wszystko stracisz co z botów zajebałeś ?

Widzę że nie rozumiesz, w takim razie pokaż jak nabijam 2k zabójstw na botach. Nie pamiętasz jak pare minut temu na specu się uniosłeś i zacząłeś wyzywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lionel Messi napisał:

Widzę że nie rozumiesz, w takim razie pokaż jak nabijam 2k zabójstw na botach. Nie pamiętasz jak pare minut temu na specu się uniosłeś i zacząłeś wyzywać?

stwierdziłem fakty jak zacząłeś mnie ponizać ze robię to tylko po to żeby usunąć top15, i ze nie umiem grać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lionel Messi napisał:

XD, Ja cie zacząłem poniżać? Szkoda że na forum nie jesteś tak wyszczekany jak na specu

bo tu muszę zachować powagę rozumiesz? a nie bawić się toxic gracz typu ciebie ? i nie szczekam jak ty bo nie jestem psem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lionel Messi napisał:

Dobra dobra nie udawaj teraz dobrze wiesz ze zacząłeś wyzywac gdy powiedziałem że jesteś słabszym graczem no ale cóż pscyha siada

słabszy dla ciebie to ta osoba która na cs1.6 nie wydaje pieniędzy bo co kupiłeś sobie svipa i myślisz ze jesteś o wiele lepszy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Rozmawiałem właśnie z technikiem, który stworzył tą paczkę. Do końca tygodnia będzie starał się naprawić bugowanie związane z  kradzieżą. (jeżeli ktoś wie jak to mniej więcej robić to możecie mi napisać na pw)

Jeżeli nam się uda to wyłączymy możliwość zarabiania dla botów. Jak się nie uda to zostaną one usunięte. 

Po tym wszystkim zostanie wykonany reset serwera. Postaram się dodać nowe skiny.

Pomęczę jeszcze technika o te klany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, aquax napisał:

Rozmawiałem właśnie z technikiem, który stworzył tą paczkę. Do końca tygodnia będzie starał się naprawić bugowanie związane z  kradzieżą. (jeżeli ktoś wie jak to mniej więcej robić to możecie mi napisać na pw)

Jeżeli nam się uda to wyłączymy możliwość zarabiania dla botów. Jak się nie uda to zostaną one usunięte. 

Po tym wszystkim zostanie wykonany reset serwera. Postaram się dodać nowe skiny.

Pomęczę jeszcze technika o te klany.

 

jeżeli o same skiny dodacie nowe misje ? oraz nowe mapy tak z 2-3 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...