Skocz do zawartości

WYSTARCZY TEGO BAŁAGANU


Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie rzucam zimne cześć. Sprawa dotyczy oczywiście psychola który uwziął się na Wasz serwer, jego nick wszyscy znamy. Ten niedowartościowany jegomość w ciągu zaledwie 2min sprawił, ze z 16 ludzi grających zostałem ja + 7botów. Proponuje aby władze serwera zaczęły szanować uczciwych graczy oraz sugerowałbym zwiększenie ilości adminów bo niestety nasi obecni są rzadko dostępni. 

Chciałbym również odnieść się do mojego odrzuconego podania na admina. Staż mojej gry w CS to na ten moment grubo ponad 10 lat, być może bywam nerwowy ale często właśnie jest to spowodowane Waszym olewczym podejściem co do Konsesera i pozwalaniu mu na swobodną grę.

 

Prześmieszny typ o nicku Gandalf Biały tak argumentował odrzucenie mojego podania: 

- Brak linku do GameTracker, nikt nie będzie tego szukać za Ciebie, gdzie jeszcze z mojej obserwacji wynika, że potrafisz przesiedzieć na specu bardzo długi czas

- To co piszesz w części, w której opisujesz dlaczego mielibyśmy Ciebie przyjąć, wygląda po prostu na to, że poza zbanowaniem konsesera (co jest mało możliwe), masz ochotę na pobawienie się adminem, co dla mnie jest absolutnie niedopuszczalne. "

 

Odnosząc się do tego bełkotu, siedzenie na spec świadczy prędzej o obserwacji graczy, a nie afkowaniu. Najbardziej jednak rozbawiła mnie kwestia o pobawieniu się adminem. Prosiłem tylko o 2 funkcje o nic więcej, a biorąc pod uwagę jak Konseser ceni super statystyki to amx_slay jest idealnym rozwiązaniem aby uprzyjemnić mu pobyt na serwerze. Dodatkowo jego podszywanie się pod innych graczy stało się codziennością. 

Podsumowując, 60k zabić i przebywanie na SPEC świadczy o mojej aktywności wiec jeśli zamierzacie utrzymać ten serwer przy życiu to kandydatów na adminów prześwietlajcie w trochę inny sposób bo zła droga. Czasem lepiej kogoś wystawić na probe niż spisać odrazu na straty. Liczę również na postępy w sprawie dręczenia tego przykrego kmiota jakim jest Konseser bo w innym wypadku stracicie wielu cenionych i stałych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Czyli Twoje wyzywanie lepszych od Ciebie graczy spowodowane jest obecnością wkurwiającego typa, który wchodzi zawsze jak widzi, że nie ma adminów?

"...gdzie jeszcze z mojej obserwacji wynika, że potrafisz przesiedzieć na specu bardzo długi czas" - tu ma akurat rację. Wielokrotnie byłeś wywalany z serwera za siedzenie na spect nawet całą mapę i pół następnej przy full lub prawie full serwerze blokując innym wejście.

Nie wiem co ma na celu Twój post. Daj nam chociaż jedną osobę, która byłaby na TAK odnośnie Twojego podania. Oczywiście żaden z Twoich kolegów, jeżeli takowych masz na naszym serwerze, się nie liczą bo wiadomo, że koledze złego zdania nie napiszą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, DestrO8 napisał:

Staż mojej gry w CS to na ten moment grubo ponad 10 lat

To moim zdaniem o niczym nie świadczy.

37 minut temu, DestrO8 napisał:

siedzenie na spec świadczy prędzej o obserwacji graczy, a nie afkowaniu

Chcesz przez to powiedzieć, że siedzisz 4 mapy na specu i obserwujesz każdego na serwerze? Don't bullshit me here, bo wielokrotnie dostałeś ode mnie kicka za siedzenie afk na specu i nie wracałeś przez bardzo długi czas.

39 minut temu, DestrO8 napisał:

jest to spowodowane Waszym olewczym podejściem co do Konsesera i pozwalaniu mu na swobodną grę.

 

48 minut temu, DestrO8 napisał:

sugerowałbym zwiększenie ilości adminów bo niestety nasi obecni są rzadko dostępni.

Powodzenia z banowaniem gościa z VPN-em i zmiennym SID-em, dla którego ban jest jak kick. Nawiązując jeszcze do tego zdania, zwróć uwagę, że nie każdy admin ma 16 lat i ma multum czasu na siedzenie na serwerze, bo pracuje lub studiuje (albo jedno i drugie).

40 minut temu, DestrO8 napisał:

biorąc pod uwagę jak Konseser ceni super statystyki to amx_slay jest idealnym rozwiązaniem aby uprzyjemnić mu pobyt na serwerze

Co kompletnie nie znaczy, że nie będzie wracać, jak nie będzie nikogo do przypilnowania serwera, a jakoś nie chce mi się wierzyć, że będziesz monitorować serwer 24/7 i tylko czekać na ww. delikwenta.

44 minuty temu, DestrO8 napisał:

Prześmieszny typ o nicku Gandalf Biały tak argumentował odrzucenie mojego podania: 

- Brak linku do GameTracker, nikt nie będzie tego szukać za Ciebie, gdzie jeszcze z mojej obserwacji wynika, że potrafisz przesiedzieć na specu bardzo długi czas

Do tego też się odniosę, bo uważam, że trochę się tutaj zagalopowałeś. To, że dostosujesz podanie do wzoru, nie znaczy, że wypełniłeś wymagane pola prawidłowo. Jeżeli jest wymóg podania linku do GT powiązanego z twoim nickiem na naszym serwerze, to twoim obowiązkiem jest go podać, a nie dowalasz komuś dodatkowej roboty, żeby zrobił to za Ciebie.

47 minut temu, DestrO8 napisał:

Liczę również na postępy w sprawie dręczenia tego przykrego kmiota jakim jest Konseser

Co jak co, ale nie obrażamy nikogo, nawet jeżeli jest to nieudany klon człowieka.

49 minut temu, DestrO8 napisał:

Dodatkowo jego podszywanie się pod innych graczy stało się codziennością. 

Wiele nicków z top15 nie jest zabezpieczone hasłem, ale jeżeli powiedzmy "właściciel" konta nie dba o prawidłowe jego zabezpieczenie przed ewentualnymi podszywkami, to tylko i wyłącznie jego strata. Luzik, mogę wyczyścić całe top15, ale potem będę się zmagać z toną wiadomości o przywrócenie lvlu i namawianiu do założenia hasła na nick, żeby podobna sytuacja nie miała miejsca, co wg mnie jest tylko i wyłącznie stratą czasu.

 

 

Podsumowując mój wywód, bo trochę się rozpędziłem z pisaniem. Wymagasz od nas więcej, niż sam chcesz zaoferować. Konseser nie jest, nie był i nie będzie jedyną bolączką tego serwera, a widzisz tylko jego. Chciałbym jeszcze dodatkowo przypomnieć, że nie tylko on korzysta z niedozwolonych wspomagaczy, a Ty chcesz dostęp tylko do kick/slap/slay, to jak masz sobie zamiar z nimi poradzić? Będziesz pisać na Steamie do innych adminów, żeby weszli i zbanowali ich za Ciebie? A nie, wait, nie napiszesz, bo nie masz gry zakupionej na Steamie, co o dziwo jest kolejnym wymogiem do podjęcia tej funkcji, którego nie spełniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie Gandalfie, to nie mialobyć ponowne podanie o admina. Ja jedynie oparłem swoje osiągnięcia i tezy o Wasze nieudolne zwalczanie jednego natręta.

Co do Pani Super Admin to nawet jeśli dołożyłbym starań żeby jednak spełnić wymogi na admina, to i tak nie chciałbym pracować w teamie z kimś takim jak Ty.

Gdy przychodzi ktoś kto próbuje pomóc, a w zamian zostaje wyśmiany to niedobrze świadczy o człowieku .

 

Edit: Gdybyś bywała na serwerze zapewne zobaczyłabyś, że po dodaniu tego posta zachęcałem graczy do wstąpienia tu i pozostawieniu swojej opinii, bez nagabywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DestrO8 napisał:

Małe sprostowanie Gandalfie, to nie mialobyć ponowne podanie o admina

Ja po prostu wypunktowałem braki w logice twojego posta, poza tym widzę, że to nie jest podanie, bo wyglądałoby to zupełnie inaczej, niż post rozpoczynający temat.

13 minut temu, DestrO8 napisał:

Ja jedynie oparłem swoje osiągnięcia i tezy o Wasze nieudolne zwalczanie jednego natręta.

Najwyraźniej Ci to umknęło, ale w dwóch miejscach mojego poprzedniego posta wyjaśniłem Ci w miarę logicznie na jakiej zasadzie Konseser działa i dlaczego jest takim dużym problemem.

15 minut temu, DestrO8 napisał:

Co do Pani Super Admin to nawet jeśli dołożyłbym starań żeby jednak spełnić wymogi na admina, to i tak nie chciałbym pracować w teamie z kimś takim jak Ty.

No to albo albo, bo albo startujesz na admina mając na uwadze hierarchię panującą na danej sieci/serwerze oraz obowiązujące na nich zasady i się do nich dostosowujesz, albo nie robisz tego w ogóle i masz święty spokój jako zwykły gracz. Działa to dokładnie na takiej samej zasadzie, jakbyś zapisywał się w szeregi dowolnej organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
42 minuty temu, GandalfBialy napisał:

Powodzenia z banowaniem gościa z VPN-em i zmiennym SID-em, dla którego ban jest jak kick. 

No i czar prysł, po coś mu to pisał.. lepiej było by zapytać co zrobiłby w takiej sytuacji aby zablokować wchodzenie Dozorcy konesera ;]

Zatem ja dodaje od siebie to pytanie, jaką zmianę byś zasugerował administracji i zarządowi sieci, aby unieszkodliwić tego typu działania? Jeżeli mi zaimponujesz, oleje to że podczas gry większość kampisz i dam ci okejke w przyszłym podaniu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
10 godzin temu, Houseee napisał:

eh wy jeszcze tu gracie?, nie możecie tej jebanej sieci opuścić?. Wiecie że oni kurwa nic z tym nie zrobią XD, Jeszcze do tego dodam że ta sieć upada. PRZEPRASZAM jedynie co ratuję tą sieć to (GO MOD 4MAPS oraz GUNXPMOD) jak zrobicie reset Go moda gdzie malo ludzi gra, zostane z wami na dluzej -_-

Siedzisz szydzisz i seplenisz, spierdalaj pacyno jebana do książek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...