Skocz do zawartości

Skarga na fallenangel


SkorupiaQ

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:17.02.2022 ok. 21:00 
Nick gracza:  "fαℓℓєи αиgєℓ" 7473 STEAM_0:0:470897615
Opis sytuacji: Od jakiegos czasu obserwowalem jak pan fallen dobrze strzela i tak z ciekawosci czasem wchodze na roznych graczy i obserwuje jak sobie graja, tutaj wywalilo mnie z butow. Pan z bronia sg552 robi cuda, ale moim zdaniem sa to cuda wspomagane i nawet nie musialem ogladac kolejnych map czy czekac kolejne dni, dla mnie ten kawalek ktory nagralem przesadza o wszystkim. Pan kiedy celuje w glowe 2-3-4 strzaly tak jakby mial zredukowany recoil, celownik sie zatrzymuje, zwlaszcza z dystansu, raz czy dwa nawet widac jak mu ten celownik wskakuje na glowe. Natomiast kiedy wali full auto gubi sie i nawet nie ciagnie celownika w dol, nie redukuje rozrzutu co robi chyba kazdy normalny gracz ktory ogarnia, przeciez pociski leca w gore. Nawet nie bede opisywal co w ktorym momencie, zostawiam do oceny komus kompetentnemu. Moim zdaniem nawet nie trzeba wiecej, ewidentnie tutaj widac, ze ten pan posiada wspomagacze.
IP/SID oskarżonego: 195.3.152.159
Dowody (dema, screeny): https://www113.zippyshare.com/v/VMDyWa6M/file.html
 

Można równie dobrze obejrzeć inne dema z HLTV, ale moim zdaniem nie jest to potrzebne, jest to coś w rodzaju smooth, dlatego napisałem, że są to wspomagacze, a nie oczywisty aim czy wh, czy esp czy cokolwiek, jednak to jak zachowuje się recoil tej broni w normalnych warunkach a jak zachowuje się tutaj, pozostawia wiele do życzenia. Być może uznacie to za nadgorliwość oraz że ten pan jest czysty, jednak ja nie zakładałbym tego tematu gdybym nie był przekonany o jego winie, wiem jak zachowuje się ta broń i jak duży jest jej rozrzut, tutaj nawet nie musiałem czekać dłużej, żeby być przekonanym, że coś jest nie tak, trochę w 1.6 widziałem i nawet Ci którzy przez miesiące uznawani są za dobrych graczy, czystych graczy popełniają błędy, mamy tutaj do czynienia z jednym z takich.    
Sorry Fallen, dla mnie jesteś oszustem, nawet jeśli zostaniesz uniewinniony. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

1. Zgłoszenia na graczy z podejrzeniem wspomagaczy piszesz tutaj - https://pochylnia.pl/forum/156-steam-non-steam-zgłoszenia/ . Wzór jest trochę inny, ale to już nieważne jak wszystkie dane podałeś.

2. Jeżeli już piszesz zgłoszenie to demko rozpisujesz, a nie tylko wstawiasz link. 

 

 

P.S. Przeniesiono do odpowiedniego działu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziaa, dziękuję za informację na przyszłość, nie rzucił mi się w oczy temat zgłoszenia. Tak wiem, że demko powinienem rozpisać, jednak tak jak napisałem, jest to krótkie demko i zostawiam je do oceny w całości ludziom bardziej kompetentnym ode mnie. Nie zdarzyło mi się, żebym po kawałku mapy wrzucał czyjeś demko, jednak dla mnie sprawa jest wręcz oczywista w tym przypadku niestety, bo myślałem, że gość jest czysty. Sam nie gram tutaj długo bo niecały miesiąc i wiedziałem, że Fallen jest dobry, ale tutaj przesadził i postanowiłem go sprawdzić, pewnie na demku z całej mapy tudzież na innych widać więcej, ja nagralem ile nagrałem, jeśli zostanę poproszony o rozpisanie lub on zostanie uniewinniony, będę szukał innych dowodów. Tak jak pisałem, cs 1.6 nie jest mi obcy od jakichś 16 lat z przerwami, mistrzostwa nie osiagnalem, ale cos tam wiem i staram sie ocenic. Cos trzeba zaczac pisac bo chcialbym miec tutaj admina, ale nie sztucznie nabitymi postami, tak sie zlozylo ze Fallen poszedl na 1 ogien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belmondo mój ty kochany p2w graczu. Jestem po tylu latach one tapowania że nie powiem po 2 letniej przerwie od csa nie umiem w full auto zwłaszcza z czegoś takiego jak sg. ciesze sie że moje starania zostały docenione i że ktoś postanowił mnie sprawdzić. Niestety tu widać tylko mojego raka w ręce. Taka rada następnym razem nagraj mnie jak będe grał z ak ;*. I dziękuje za słowa pochwały ❤️ Szukaj szukaj belmondo chętnie popatrze jak sie starasz. I naprawde mi miło że tak mnie tu chwalisz że dobry jestem. Zamiast kupować expa i zamykać tabele wbij sam sg lub na tym swoim maxie odpal sg zamiast m4 i sobie one tapuj jak ja. Nagle sie okaże że skarge na samego siebie napiszesz XD co ma rozrzut broni do one tapów idk ale pozdrawiam i czekam na więcej dowodów.

36 minut temu, SkorupiaQ napisał:

  
Sorry Fallen, dla mnie jesteś oszustem, nawet jeśli zostaniesz uniewinniony. 

Myśle że przeżyje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Madziaa<3 zablokował ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

W tym demku nie ma nic ciekawego, jeśli uważasz że że Fallen ma te inne czity niż 'aim , wh lub esp' przygotuj więcej dowodów, to wymaga tego działania jeśli się kryje, z tym demkiem nie mogę nic więcej zrobić więc zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...