Skocz do zawartości

Podanie na admina M4RT1N


M4RT1N

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:           M4RT1N
Wiek:                                       17
Znajomość AMXX (0/8) :        8/8
Doświadczenie:       Doświadczenie mam jakieś tam ale niezbyt duże. W cs gram od jakiś 3 moze 4 lat.
Czy posiadasz Steam:        Tak, posiadam Steam :  STEAM_0:0:586732455  ,    
ID Steam: 76561199133730638
Link do profilu na banid:                Banid.pl | Wyszukaj zbanowanych   (mysle ze chodzi o to jesli nie to dajcie znac to pogrzebie cos przy tym haha)
Link do profilu na Game Tracker:     GameTracker.com : Strona gracza dla M4RT1N
Kontakt:                     Steam albo mail :  [email protected]
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:   
Jestem w miarę aktywny w Counter Strike. Może nie mam 15h  na serwerze jak jest wymagane ale nadrobię to najszybciej jak sie da. Jako    potwierdzenie że gram codziennie moge wkleić link do profilu na serwerze OnlyDD2. Mam tam admina juz 1,5 miesiaca wiec                                                                                                                    mam doswiadczenie jakies z tym zwiazane. Poza tym chce pomoc przy serwerze. No i nie mam spełnionego wymagania co do liczby                                                                                                     postów ale tez kilka osób codziennie odwiedzających forum może pewnie potwierdzic ze jestem codziennie tutaj.  Mam nadzieje że na te                                                                                            dwa niespełnione wymagania przymkniecie oko ?

SORKI ZA TE DZIWNE LUKI W PODANIU W PUNKCIE DLACZEGO MNIE WYBRAC ALE NWM CZEMU SIE TAKIE ROBIĄ  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...