Skocz do zawartości

modele


Rekomendowane odpowiedzi

proszę o usunięcie modeli vip, kompletnie nie rozumiem po co je ktos wgrał, nie dosc ze nie maja glowy to jeszcze sie zlewaja z otoczeniem 
i jeszcze jedna prosba o naprawienie dzwięku skinów a mianowicie noży ktorych po prostu nie słychać
polecam też wgrać pluginy na zmienne ip bo widziałem że z tym też jest problem
i na litosc boska niech bedzie wiecej adminow a nie jeden grajacy 10 minut dziennie xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

Wykonaj pomiar przy wyłączonych dodatkach i tylko tej 1 karcie w przegladarce > https://www.speedtest.net/pl

Dorzuć komendy z 1.6 które masz w config.cfg / ewentualnie userconfig.cfg jeśli ustawiłeś taki plik 

 

Wtedy pogadamy o tych kaskach przy modelach VIP'a 

Nie ma opcji abyś nie słyszał dźwięków noża dla odpowiednich skinów, bo skiny jak nazwa brzmi odpowiadają jedynie za modele .mdl, a skoro nawet w cs:go nie ma innych dźwięków kos to tutaj tak samo nie będzie ^^ Podkręć słuchawki, lub zwiększ dynstans komendami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 nie rob ze mnie jakiegos idioty.
po co ci moj config skoro kazdy ma problem z tymi modelami i nie mogą trafić głowy  I NIE NIE DA SIE WYŁĄCZYĆ 
to tez nie jest ping bo na serwie mam 1 do 6 pingu :)
A kos nie slychac, wybierz sobie skina do kosy i sprawdz czy slyszysz machanie nożem.
image.thumb.png.90adfae02e3de71846e23aff64e5d543.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Problem z dźwiękiem noży jest od dawna, jak jeszcze poprzedni opiekun był i to ma chyba każdy więc nie ma to związku z netem, a na zwykłym nożu ten problem występował również. Modele vipa też potwierdzam, są trudniejsze do trafienia, tym bardziej głowa. Dawno temu miało być to zmienione/naprawione przez kig4m, ale cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • *MiyaGu* zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...