Skocz do zawartości

ochronka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam proponuje dodać ochronke po zrespieniu sie. Tak wiem że propozycji tego typu było dużo. Nawet na 1 sec. Jak wiadomo cooldown strzelania po zrespieniu sie jakiś jest i z tym nic nie zrobimy. Uważam że jest to irytujące a czasem nawet flustrujące jak sie respisz 4 razy pod rząd i dostajesz instant deda bo typ przed tobą może strzelać ale ty masz dosłownie zablokowaną broń. Randomowe respy na całej mapie gdzie można sie zrespić tak jak wspomniałem w przykładzie centralnie przed oponentem tylko to utrudniają i nie widze sensu w tym żeby tej conajmniej sekundowej ochronki nie było. Można to dodać nawet w ramach testu na 1 dzień i sprawdzić na "królikach doświadczalnych" jak to wygląda, czy ma to jakiś sens i prawo bytu i czy nie jest zbyt op. 

 

I ja cie błagam vister napraw top3 na koniec mapy.. top1 i top2? super działa. ale 3 miejsce raz działa, raz wybiera kompletnie losowo gracza. Nie wiem co jest z tym nie tak ale to bez sensu nabijac przykładowo 100 fragów na mapie i być teoretycznie top3 mapy gdy na koniec tą skromną nagrode dostaje gracz majac tych fragów np 30. Nie wiem czemu to jeszcze nie zostało zgłoszone i naprawione ale ci to zgłaszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wspomnę przy okazji ponownie o tym pluginie na początku mapy, że zaczynamy tylko z kosami/glockami/usp/scoutami. Każdy dostaje coś z tej puli i to bardzo niesprawiedliwe, że ktoś zaczyna np. z kosą i musi grać przez jakiś czas przeciwko graczom z np. USP i do tego wlicza się to do ogólnych statystyk. To nie powinno tak wyglądać i bardzo utrudnia rozgrywkę zwłaszcza, że niektórzy nie dostają swojej broni w ogóle albo dostają ją z dużym opóźnieniem, nigdy nie wiedzą kiedy ją dostaną, a jak już dostaną to w najmniej odpowiednim momencie i nie ma nad tym żadnej kontroli oraz powoduje to głównie problemy i niedogodności. Nowi gracze mogą wręcz pomyśleć, że zepsuł im się profil albo ktoś wbił na ich nicku, bo nie ma nawet żadnej widocznej informacji co się dzieje. Jeśli już musiałby tu być taki plugin to przede wszystkim wszyscy gracze powinni mieć tę samą broń, no i dodatkowo mogłoby to być zrobione z widocznym timerem lub w gorszym przypadku na zasadzie rundy rozgrzewkowej.

A pomysł z "ochronką" uważam za godny sprawdzenia i chętnie sam bym to przetestował na serwerze. Myślę, że ta "ochronka" powinna trwać max 1 sekundę albo co najwyżej do czasu odblokowania się broni po zrespieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

cooldown strzelania?? Tarcza jest zbędna, trzeba poprawić respy i zrobić kolejke spawnów w 3 różnych wariantach, przykład z dd2 2x2, resp w 5 miejscach na długiej, później bodajże respawn tt następnie przy gali do bs a, kolejność zmienić i zapętlić raz jeszcze w innej kolejności niż ta 1'wsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiem tego określić. wejdź na gxp , padnij, zresp sie i automatycznie po zrespieniu strzel. nie jest to możliwe do zrobienia. W prostych słowach bez ochronki czy lepszych respów padasz jak szm.. bo nie jesteś w stanie nic zrobić.  dosłownie nic. w sumie nawet gungame wystarczy czy jakikolwiek serw na którym respisz sie od razu po dedzie. nie jesteś w stanie strzelić automatycznie po respie. serwery z mechaniką padasz = respisz sie na nowo mają coś takiego. 

 

nie jestem w stanie zrozumieć argumentu to bez sensu. sprawdzaliście to kiedykolwiek? było to do dupy i zbyt op? jeśli nawet nie próbowaliście to argument to bez sensu nakładany odgórnie przy każdej próbie rozpoczęcia tego tematu to troche XD jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Finrod napisał:

To ja wspomnę przy okazji ponownie o tym pluginie na początku mapy, że zaczynamy tylko z kosami/glockami/usp/scoutami. Każdy dostaje coś z tej puli i to bardzo niesprawiedliwe, że ktoś zaczyna np. z kosą i musi grać przez jakiś czas przeciwko graczom z np. USP i do tego wlicza się to do ogólnych statystyk. To nie powinno tak wyglądać i bardzo utrudnia rozgrywkę zwłaszcza, że niektórzy nie dostają swojej broni w ogóle albo dostają ją z dużym opóźnieniem, nigdy nie wiedzą kiedy ją dostaną, a jak już dostaną to w najmniej odpowiednim momencie i nie ma nad tym żadnej kontroli oraz powoduje to głównie problemy i niedogodności. Nowi gracze mogą wręcz pomyśleć, że zepsuł im się profil albo ktoś wbił na ich nicku, bo nie ma nawet żadnej widocznej informacji co się dzieje. Jeśli już musiałby tu być taki plugin to przede wszystkim wszyscy gracze powinni mieć tę samą broń, no i dodatkowo mogłoby to być zrobione z widocznym timerem lub w gorszym przypadku na zasadzie rundy rozgrzewkowej.

A pomysł z "ochronką" uważam za godny sprawdzenia i chętnie sam bym to przetestował na serwerze. Myślę, że ta "ochronka" powinna trwać max 1 sekundę albo co najwyżej do czasu odblokowania się broni po zrespieniu.

Szczery sam widzisz gracz zabrał głos. I nie jestem jedyny który moje beznadziejne określenie "cooldown na strzelanie" potwierdza, nie da sie od razu po zrespieniu strzelić gdzie byle bot z glockiem stojący obok naszego respa ma taką możliwość. To upierdliwe i flustrujące kiedy masz dobry refleks a jesteś dosłownie bezbronny z bronią. z tymi brońmi na początku które sie nie respią też troszke zabawne ale to konkretnie błąd pluginu a nie w myśleniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • UB Team

W sumie nigdy mi to nie przeszkadzało, że jest cdr na animację broni po zrespieniu, nigdy jakoś nie odczułem tak bardzo negatywnych skutków tego. Co jednak nie znaczy, że innym to nie przeszkadza. Niejednokrotnie spotkałem się z dezaprobatą ze strony graczy, po tym jak kilkukrotnie zrespili się w tym samym miejscu i nic nie mogli zrobić, no bo wiadomo, animacja... co do samego pomysłu, teoretycznie na mapach gg w sumie można by było to zrobić (o ile się tak da), bo na dużych mapach chyba nie ma takiego płaczu. A na dużych mapach popracować nad % respów, bo widocznie jest za wysoki. Co do top 3 popsuty chyba od momentu ponownego dodania. Top 1 i top 2 śmiga idealnie, a top3 śmiem twierdzić, że czasami nawet daje randomową osobę, więc jak najbardziej do naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na gg ta ochronka jest potrzebna koniecznie bo głównie o gg chodzi. w sumie zgadzam sie z rudym. na gg dać ochronke a na większych mapach poprawić resp. Ale nie powiem gracze którzy sie udzielają jakkolwiek czy na czacie czy na głosowym na większych mapach też potrafią sie potężnie spłakać o te respy i bezbronność. Może nie trafiłeś akurat w taką sytuacje ;p.  Co do top3 mapy są sytuacje że wieczorem jest przykładowo 4 graczy i 4 boty. top1 i top2 nadaje a top3 trafia do hltv jakby pozostałej dwójki kompletnie nie liczyło. wiec też +1 leci do mumina że sie wydaje jakby to wybierało randomowo. albo też działa poprawnie. no coś tam sie zesrało potężnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, FallenAngel napisał:

Co do top3 mapy są sytuacje że wieczorem jest przykładowo 4 graczy i 4 boty. top1 i top2 nadaje a top3 trafia do hltv jakby pozostałej dwójki kompletnie nie liczyło. wiec też +1 leci do mumina że sie wydaje jakby to wybierało randomowo. albo też działa poprawnie. no coś tam sie zesrało potężnie. 

Żeby było zabawniej to doświadczyłem tego niejednokrotnie i dla przykładu dzisiaj rano miałem 3 wynik na mapie, a top3 policzyło gościowi co miał 20 fragów mniej ode mnie. Sam jestem bardzo ciekawy co jest przyczyną takiego dziwnego zachowania pluginu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GandalfBialy napisał:

Żeby było zabawniej to doświadczyłem tego niejednokrotnie i dla przykładu dzisiaj rano miałem 3 wynik na mapie, a top3 policzyło gościowi co miał 20 fragów mniej ode mnie.

A ile razy ja tak miałem że liczyło nawet nie top4 typa tylko jakiegoś randoma co wbił na 5 minut zrobił 10 fragów i dostał "mojego" expa.. niby to małe wartości ale bywa to upierdliwe tłumaczyć do znudzenia kilka/kilkanaście razy dziennie że sie plugin zepsuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
17 godzin temu, FallenAngel napisał:

Szczery sam widzisz gracz zabrał głos. I nie jestem jedyny który moje beznadziejne określenie "cooldown na strzelanie" potwierdza, nie da sie od razu po zrespieniu strzelić gdzie byle bot z glockiem stojący obok naszego respa ma taką możliwość. To upierdliwe i flustrujące kiedy masz dobry refleks a jesteś dosłownie bezbronny z bronią. z tymi brońmi na początku które sie nie respią też troszke zabawne ale to konkretnie błąd pluginu a nie w myśleniu. 

Składasz propozycję, ja Ci wyjaśniam że to nie jest dobre wyjście za to sugeruje inną opcję, wejdź sobie w tej chwili na inne serwery GunGame i zobacz jak ta ochronka irytuje, aby ochronka dla graczy miała sens trzeba zastąpić mapy standardowe tymi GG_ które mają sporo ścian/skrzynek za którymi respi się przeciwnik. Mówisz o refleksie graczy, wyobraź sobie sytuację kiedy obok ciebie respi się gracz z ochroną ty go nie draśniesz a on ciebie wyjebie bez gumy, sytuacja będzie na tyle przejebana że zauważysz po paru minutach jak bardzo się myliłeś. 

A tak poza tym, 19level bodajże jakoś wbiłeś bez tych ochronek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szczery napisał:

A tak poza tym, 19level bodajże jakoś wbiłeś bez tych ochronek. 

już max od kilku dni byq. 

3 minuty temu, Szczery napisał:

Składasz propozycję, ja Ci wyjaśniam że to nie jest dobre wyjście za to sugeruje inną opcję, wejdź sobie w tej chwili na inne serwery GunGame i zobacz jak ta ochronka irytuje, aby ochronka dla graczy miała sens trzeba zastąpić mapy standardowe tymi GG_ które mają sporo ścian/skrzynek za którymi respi się przeciwnik. Mówisz o refleksie graczy, wyobraź sobie sytuację kiedy obok ciebie respi się gracz z ochroną ty go nie draśniesz a on ciebie wyjebie bez gumy, sytuacja będzie na tyle przejebana że zauważysz po paru minutach jak bardzo się myliłeś. 

Czytając cały temat od góry do dołu zauważysz że mumin zasugerował coś podobnego do ciebie lub lepszego. Dalej nie wiem czemu sie upierasz że gracz z ochronką byłby zbyt op skoro ochronka ma jedynie chronić respiącą sie osobe przed tym żeby nie padał jak szmata bez możliwości obrony. Irytuje mnie podejście nie sprawdziłem ale wiem lepiej. Nie strzelisz od razu po respie co mumin potwierdził chcąc nie chcąc. Więc czemu uważasz że ochronka dająca ci możliwość przeżyć na mapie gg jest czymś złym? mumin ubrał lepiej w słowa to o co sie rozchodzi i sie zgadzam że na gg ochronka a na wieksze mapy respy zrobić grywalne. a co do serwerów gungame. zaskocze cie ale dziś wszedłem. grało sie napewno przyjemniej niż padajac jak szmata bo jakiś chłop walił full auto w 1 miejsce ?. A zaskoczenie tam też od razu po respie strzelać sie nie da bo tak działa ta gra. Więc argument ochronka zbyt op bo nie możesz zabić kogoś kto jest bezbronny jest do cipy. + ta 1 sec ochrony żeby gracz mógł zacząć strzelać to faktycznie taki boost że nie da sie grać. tak jak powiedziałem sprawdź jak beznadziejnie to działa potem sie upieraj na swoim. Bo widze mase narzekania na tą propozycje a 0 działania. Z pozostałymi postami tego typu napewno też tak było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • UB Team
13 minut temu, Szczery napisał:

Składasz propozycję, ja Ci wyjaśniam że to nie jest dobre wyjście za to sugeruje inną opcję, wejdź sobie w tej chwili na inne serwery GunGame i zobacz jak ta ochronka irytuje, aby ochronka dla graczy miała sens trzeba zastąpić mapy standardowe tymi GG_ które mają sporo ścian/skrzynek za którymi respi się przeciwnik. Mówisz o refleksie graczy, wyobraź sobie sytuację kiedy obok ciebie respi się gracz z ochroną ty go nie draśniesz a on ciebie wyjebie bez gumy, sytuacja będzie na tyle przejebana że zauwżysz po paru minutach jak bardzo się myliłeś. a

 

Z tym się muszę zgodzić, dlatego napisałem tylko, żeby spróbować tylko na mapach gg. Według mnie bardziej by pomogła naprawa respów, a nie, że respisz się obok typa i nawet kroku nie zdążysz zrobić, czy chociaż się rozejrzeć, bo od razu giniesz.

@edit
Chyba, że dałoby radę zrobić dodatkowo tak, że do momentu, w którym wykona się jakąś akcję (ruszy się, strzeli itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mumin. napisał:

Chyba, że dałoby radę zrobić dodatkowo tak, że do momentu, w którym wykona się jakąś akcję (ruszy się, strzeli itd)

Widziałem pare razy coś takiego że jesteś dosłownie nietykalny (ledwo widoczny wręcz) do momentu kiedy sie ruszysz czy strzelisz. ale akurat to by nie przeszło bo skoro jestes nietykalny aż nie strzelisz to wystarczy tak afczyc aż podejdzie ci typ pod celownik i dostanie pestke.

 

edit.

Pamiętajmy że temat rozpoczałem po 1. Nie ukrywam że po historyjkach z chatboxu niejeden sprytniejszy sie domyśli w jakim stanie mogłem sie znajdować więc od błędów logicznych sie odpier...cie wszyscy, chodzi o sam fakt tego że na mapach gg zrespisz sie źle lub ktoś kampi i ty nawet sie ruszyć nie zdąrzysz. a na dużych mapach respisz sie także do dupy. To są główne problemy a nie to gdzie by dać ochronke a gdzie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

Lizu lizu mumin to mumin tamto, powoli mnie wpieniasz typie bo nie dajesz dojść myśli o twoim możliwym błędzie w tej sprawie, każdy zmieniany aspekt w grze ma swoje plusy i negatywy, jeżeli grasz na takich serwerach to zmień scene z polskiej koncepcji GunGame na Rosyjski Death Match. Zobaczysz różnicę, a czemu na ruski lub innego pokroju serwery , bo ruscy i w dużej mierze również bułgarzy wspierają tą obumierającą grę, ale ty o tym nie wiesz bo widzisz forum , ten temat i swoje zdanie którego nie zmienisz. Otwierając ten temat, tworzysz dyskusje i ja jako stary gracz i admin mam prawo dodać swoje gorsze. To są one, jestem przeciwnikiem tego typu rozwiązań bo to jest sytuacja stwarzająca defekt w rozgrywce, to nie jest żadne rozwiązanie nawet jeśli chodzi o sekunde, bo przypominam halflife 99r, wersja amxx wydana rok wcześniej, nie ma prawa mocy ustanowić setnej sekundy, 0,5sec ochrony, a równa sekunda jest sporym czasem względem sprzętu który jest dla graczy, myszka za 140zl 6400dpi 1000hz, nie jest to argument że gracze mogą być zręczni ale można się zastanowić nad czymś, cnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietykalność/niewidoczność do momentu aż gracz wykona jakąś akcję będzie dużo gorsze i bardziej irytujące od obecnej opcji, a już na pewno będzie perfidnie wykorzystywane.

Faktycznie te tarcze czy momenty po zrespieniu na innych serwerach również są straszliwie wkurwiające, więc nie jestem tego jakimś zwolennikiem, ale na pewno jestem otwarty na podobną, lecz dużo mniej inwazyjną opcję i myślę, że warto przynajmniej to przetestować.

Widzę jeszcze jedną i chyba lepszą opcję - dopracowanie respów - w szczególności usunięcie respów na środkach mniejszych map, gdzie wszyscy gracze pochowani po kątach tylko czekają aż trafi im się seria takich zrespień przeciwnej drużyny i to bywa bardzo irytujące. Można się zrespić w takich miejscach po kilka razy z rzędu i zginąć kilkukrotnie w ułamku sekundy, nawet bez możliwości obejrzenia się, nie mówiąc już o wyjęciu broni. No i wciąż na kilku mapach zdarzają się respy w powietrzu, po czym spadamy i się ranimy albo jesteśmy od razu widoczni ze spadochronem i zwykle szybko zabijani.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szczery napisał:

Lizu lizu mumin to mumin tamto,

co poradze że chłop trafniej ujął rzeczy ode mnie XD jakbym chciał sie komuś podlizywać to bym szukał kogoś z większą rangą a nie kogoś na tym samym poziomie z dłuższym stażem. 

 

1 godzinę temu, Szczery napisał:

powoli mnie wpieniasz typie bo nie dajesz dojść myśli o twoim możliwym błędzie w tej sprawie,

ty mnie też a jakoś ci tego nie wypominam ? uważasz inaczej niż ja spk, głosisz swoje zdanie, spk oby tak dalej jestem z ciebie dumny. myśl że sie pomyliłem dopuszczam do siebie bo pisałem to pod wpływem.

1 godzinę temu, Szczery napisał:

jeżeli grasz na takich serwerach to zmień scene z polskiej koncepcji GunGame na Rosyjski Death Match. Zobaczysz różnicę, a czemu na ruski lub innego pokroju serwery , bo ruscy i w dużej mierze również bułgarzy wspierają tą obumierającą grę, ale ty o tym nie wiesz bo widzisz forum , ten temat i swoje zdanie którego nie zmienisz.

Spk daj ip obiecuje zmienić scene żebyś sie mocniej nie spłakał bo dom zalejesz. w sumie forum nie widze wpadłem 4fun pewnie za 2/3 miesiace mnie tu nie będzie i znowu przerwe od csa zrobie. na ten temat no kurwa zerkam se wyobraź bo powiadomienia dostaje a jestem dość ciekawski. Zdanie zmienie ale nie jeśli jedynym argumentem strony przeciwnej do mojego zdania jest "to bez sensu". Jeśli taki argument cie przekonuje to pozdrawiam i powodzenia w życiu. Dyskutujemy nadal wiec nie spinaj tylko daj sensowny argument tak jak dałeś to nareszcie teraz.

 

1 godzinę temu, Szczery napisał:

Otwierając ten temat, tworzysz dyskusje i ja jako stary gracz i admin mam prawo dodać swoje gorsze

Dyskutujemy nadal wiec nie spinaj bo jedyne czego chciałem od strony przeciwnej mojego zdania w tym przypadku ciebie to sensowny argument który nareszcie otrzymałem. inne rozwiązanie też pasują ale nie moge ci przyznać racji ani zacytować bo będzie że dupe liże wiec ten.. no upsik.

 

UWAGA!! PRZYZNAJE CI RACJE.

1 godzinę temu, Szczery napisał:

jestem przeciwnikiem tego typu rozwiązań bo to jest sytuacja stwarzająca defekt w rozgrywce, to nie jest żadne rozwiązanie nawet jeśli chodzi o sekunde, bo przypominam halflife 99r, wersja amxx wydana rok wcześniej, nie ma prawa mocy ustanowić setnej sekundy, 0,5sec ochrony, a równa sekunda jest sporym czasem względem sprzętu który jest dla graczy, myszka za 140zl 6400dpi 1000hz, nie jest to argument że gracze mogą być zręczni

masz racje ta gra jest stara, wyzej tez miałeś racje jest praktycznie martwa. Równa sekunda nie znaczy wiele, ten co ogarnia gre skorzysta na tym że nie pada jak szmata od razu po respie, ten co nie ogarnia i tak będzie padał nie ważne gdzie sie nie zrespi. Z tym o sprzęcie sie nie zgodze jedynie bo jak ktoś gra na ziemniaku a internet masz z kalosza to polecam wyjść z domu niż tracić czas na komputer bo i tak nic nie zdziała. Jak wspomniałem inne solucje typu ustawienie lepiej respów to dobre wyjście i to powtarzam ponownie, proponowałeś to ty. proponował to mumin. finrod też to poparł. ale na mapie gg zmiana respów nic nie da bo połowa z nich jest tak mała że i tak idzie każdego ubić zanim zdąrzy sie ruszyć więc dalej będe sie trzymał zdania że mumin ma racje że ochronka jeśli już to tylko na mapy gg. a jak dalej uważasz że dupe tu komuś liże to zajeb baranka w ściane bo ewidentnie sie coś odklejać zaczyna skoro tak  w ogóle pomyślałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
3 minuty temu, FallenAngel napisał:

ty mnie też a jakoś ci tego nie wypominam ? uważasz inaczej niż ja spk, głosisz swoje zdanie, spk oby tak dalej jestem z ciebie dumny. myśl że sie pomyliłem dopuszczam do siebie bo pisałem to pod wpływem.

Spk daj ip obiecuje zmienić scene żebyś sie mocniej nie spłakał bo dom zalejesz. w sumie forum nie widze wpadłem 4fun pewnie za 2/3 miesiace mnie tu nie będzie i znowu przerwe od csa zrobie. na ten temat no kurwa zerkam se wyobraź bo powiadomienia dostaje a jestem dość ciekawski. Zdanie zmienie ale nie jeśli jedynym argumentem strony przeciwnej do mojego zdania jest "to bez sensu". Jeśli taki argument cie przekonuje to pozdrawiam i powodzenia w życiu. Dyskutujemy nadal wiec nie spinaj tylko daj sensowny argument tak jak dałeś to nareszcie teraz.

Podkreśliłem to co ważne, myślałem że facet jest w stanie zgarnąć więcej niż inni ale widocznie twój przypadek jest inny, jeśli pijesz i nie potrafisz tego robić.. zmieniasz swoje podejście i dajesz sie ponieść lepiej nie podnoś flaszki i nie polewaj kolejnego kielona, bo to bezsensowe i podważone argumentami z tego twojego cytatu ^^ Dostałeś admina bo chciałeś grać, tak w większości wygląda kariera 'chwilowego' admina, aby było fajnie grać i bajlando, a reszta nie ważna. Ja na ten pozór, mam wyjebane w ludzi twojego pokroju - chwilowcami, którzy nie potrafią jasno odpowiedzieć na odpowiedziane kontr 'argumenty' , nie rozumiesz więc się nie dogadamy człowieku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szczery napisał:

Podkreśliłem to co ważne, myślałem że facet jest w stanie zgarnąć więcej niż inni ale widocznie twój przypadek jest inny, jeśli pijesz i nie potrafisz tego robić.. zmieniasz swoje podejście i dajesz sie ponieść lepiej nie podnoś flaszki i nie polewaj kolejnego kielona, bo to bezsensowe i podważone argumentami z tego twojego cytatu ^^ Dostałeś admina bo chciałeś grać, tak w większości wygląda kariera 'chwilowego' admina, aby było fajnie grać i bajlando, a reszta nie ważna. Ja na ten pozór, mam wyjebane w ludzi twojego pokroju - chwilowcami, którzy nie potrafią jasno odpowiedzieć na odpowiedziane kontr 'argumenty' , nie rozumiesz więc się nie dogadamy człowieku 

To o piciu oleje bo chuj cie obchodzi co robie w życiu oraz co robie po alko. dostałem admina bo nie chciałem was wołać za każdym razem gdy jest problem na serwerze a ponieważ mam w tym jakieś doświadczenie to nie widziałem problemu. No widzisz taka kariera chwilowego admina może mi odpowiadać. fajnie mi sie grało nawet i bez adma ale po co mam przy każdym najmniejszym problemie kogoś ściągać z inny serwerów, pisać, prosić sie o to by ktoś coś zrobił skoro moge to teraz zrobić sam? Ja mam wyjebane w większość ludzi na przykład ale nie mówie o tym głośno bo nie widze w tym sensu. dziekuje za szczerość mam nadzieje że będziesz mieć wyjebane dalej. Nie umiem ci odpowiedzieć jasno na kontrargument? Człowieku ty za argument uważasz "to nie ma sensu"? co ja ci miałem na to odpowiedziec? "to ma sens"? błagam cie. i może nie róbmy tu syfu bo wchodzi prywata a to nie ten temat. jak masz problem to zapraszam gdzie indziej.

 

7 minut temu, Szczery napisał:

myślałem że facet jest w stanie zgarnąć więcej niż inni ale widocznie twój przypadek jest inny, jeśli pijesz i nie potrafisz tego robić.

??? po polsku lub po angielsku poprosze. lub jakiegoś tłumacza bo bredzisz bardziej niż ja po alko tak szczerze powiedziawszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ochrony to jest zbędna ( to czerwone co czasem niektórzy widzą) pomijam,że  plugin jest dość mocno zbugowany,
bardziej istotne jest naprawienie respawnów , o czym mówiłem Visterovi parę lat temu i do dzisiaj to leży odłogiem,
 

Vister dodaj do menu admina opcję dostępu do pluginu, to się to po trochu sukcesywnie ogarnie, bo nie ukrywam ,że jest to bardzo czasochłonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
14 minut temu, FallenAngel napisał:

ajnie mi sie grało nawet i bez adma ale po co mam przy każdym najmniejszym problemie kogoś ściągać z inny serwerów, pisać, prosić sie o to by ktoś coś zrobił skoro moge to teraz zrobić sam

 

??? po polsku lub po angielsku poprosze. lub jakiegoś tłumacza bo bredzisz bardziej niż ja po alko tak szczerze powiedziawszy

Szanowany Panie, i co Pan zrobił w tej sytuacji? Zbanowałeś KoonseseR'a i wbił na innym IP. Poklaski.

Szczery to ja przeważnie jestem, czasem aż do bólu i da się to odczuć po tej krótkiej rozmowie która rzeczywiście przeistacza się w dyskuje, ale tylko dlatego bo nie potrafisz zrozumieć prostych rzeczy. Słowo 'sens' użyte tutaj po raz kolejny co ma w sobie zawarte? Odpowiedziałem Ci dlaczego jestem przeciwny tego, a ty nadal nie rozumiesz więc polecam wziąć szkole zaoczną zamiast bawić się w strzelanki albo odstawić używki i zacząć myśleć logicznie. 

Tak szczerze powiedziawszy, nie będę pierdolił po raz kolejny że mam wyebane w ludzi twojego pokroju, bo jest takich tysiące, klawiatura, zasób słów i udajesz pajaca. Powtórzę za to po raz kolejny, jestem częścią tego serwera, małym pól procentem który we krwi ma troche więcej ^^ ale rozsądny 0,5 procenta, który chciałby nie ujrzeć na trym serwerze tego pomyslu - ochrony przed zrespieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, to temat dot. serwera i ewentualnych zmian na nim, a nie alkoholu xd (i nie pisać kto zaczął, idc) 

Do rzeczy, mnie ta ochronka szczerze mało interesuje, ale faktycznie na niektórych mapach gg mogła być chociaż na 1s, tak jak ktoś wspomniał wyżej.

Jak nie to końca świata nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szczery napisał:

Szanowany Panie, i co Pan zrobił w tej sytuacji? Zbanowałeś KoonseseR'a i wbił na innym IP. Poklaski.

Wow no super wbił se i znowu dostał bana. robisz z nim to samo. przynajmniej mogłem to zrobić sam a nie wołać kogoś.

 

3 minuty temu, Szczery napisał:

szczery to ja przeważnie jestem, czasem aż do bólu

same. 

3 minuty temu, Szczery napisał:

Słowo 'sens' użyte tutaj po raz kolejny co ma w sobie zawarte? Odpowiedziałem Ci dlaczego jestem przeciwny tego, a ty nadal nie rozumiesz więc polecam wziąć szkole zaoczną zamiast bawić się w strzelanki albo odstawić używki i zacząć myśleć logicznie. 

a ty dalej swoje.. to że gdzies powiesz to nie ma sensu nie argumentujac tego czemu tak uważasz nie sprawi że ludzie będą ci bić brawo i sie zgadzać z tobą. Więc z łaski swojej jak nie masz argumentu to sie nie przypierdalaj że ktoś ci nie przyzna racji. nie potrzebuje szkoły, nie potrzebuje nic odstawiać, a grać przestane jak sie znudze ponownie.

 

5 minut temu, Szczery napisał:

nie będę pierdolił po raz kolejny że mam wyebane w ludzi twojego pokroju, bo jest takich tysiące, klawiatura, zasób słów i udajesz pajaca.

gratuluje że sie nie powtórzysz. jestem z ciebie dumny. Nie jestem pewny kto z nas dwóch udaje pajaca ale naprawde nie chce mi sie kłócić o to kto kim jest. Ale przynajmniej umiem zdania po polsku składać :3

 

6 minut temu, Ir! napisał:

Panowie spokojnie, to temat dot. serwera i ewentualnych zmian na nim, a nie alkoholu xd (i nie pisać kto zaczął, idc) 

hahah

 

6 minut temu, Ir! napisał:

Do rzeczy, mnie ta ochronka szczerze mało interesuje, ale faktycznie na niektórych mapach gg mogła być chociaż na 1s, tak jak ktoś wspomniał wyżej.

Jak nie to końca świata nie będzie.

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
2 godziny temu, Szczery napisał:

każdy zmieniany aspekt w grze ma swoje plusy i negatywy, jeżeli grasz na takich serwerach to zmień scene z polskiej koncepcji GunGame na Rosyjski Death Match. Zobaczysz różnicę, a czemu na ruski lub innego pokroju serwery, jestem przeciwnikiem tego typu rozwiązań bo to jest sytuacja stwarzająca defekt w rozgrywce, to nie jest żadne rozwiązanie nawet jeśli chodzi o sekunde, bo przypominam halflife 99r, wersja amxx wydana rok wcześniej, nie ma prawa mocy ustanowić setnej sekundy, 0,5sec ochrony, a równa sekunda jest sporym czasem względem sprzętu który jest dla graczy, myszka za 140zl 6400dpi 1000hz, nie jest to argument że gracze mogą być zręczni ale można się zastanowić nad czymś, cnie? 

 

6 godzin temu, Szczery napisał:

aby ochronka dla graczy miała sens trzeba zastąpić mapy standardowe tymi GG_ które mają sporo ścian/skrzynek za którymi respi się przeciwnik. Mówisz o refleksie graczy, wyobraź sobie sytuację kiedy obok ciebie respi się gracz z ochroną ty go nie draśniesz a on ciebie wyjebie bez gum

 

 

W dniu 22.02.2022 o 18:42, Szczery napisał:

cooldown strzelania?? Tarcza jest zbędna, trzeba poprawić respy i zrobić kolejke spawnów w 3 różnych wariantach, przykład z dd2 2x2, resp w 5 miejscach na długiej, później bodajże respawn tt następnie przy gali do bs a, kolejność zmienić i zapętlić raz jeszcze w innej kolejności niż ta 1'wsza

 

Trochę powycinałem tekstu aby @Fallen Angel zrozumiał, czytaj . Jeśli za mało 'argumentów' których nie widzisz daj znać ^^ umówię wizytę u psychologa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Szczery napisał:

Trochę powycinałem tekstu aby @Fallen Angel zrozumiał, czytaj . Jeśli za mało 'argumentów' których nie widzisz daj znać ^^ umówię wizytę u psychologa. 

Widze ale dalej nie przyznam ci racji żebyś jeszcze raz tu zajrzał. a no i  umów. przyda ci sie ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • *MiyaGu* zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...