Skocz do zawartości

podanie brzydki zly i szczery


Szczery

Rekomendowane odpowiedzi

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

Wiek: 25
Kontakt: stim 
Staż w CS'a: od 2012 początki cs'owania i adminowania
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Pare stanowisk na sieciach które kiedyś znaczyły 'dużo' w 1.6
Czy kiedyś obsługiwałeś AMXBANS?: Tak
Ile masz wolnego czasu?: Zobaczy się, zależy od zmiany a robię na 3, do kwietnia zmiana roboty więc zobaczy się. 1 godzina na ten moment dużo znaczy.
Używałeś jakichś haxów? (Jeżeli tak, to jakich - konkretne nazwy cheatów): Odniosę się do mojego poprzedniego podania, sprzed 3 lat 

Cytat

różnych leisów , inteligent cheatów w szczególności wiele wh/esp, cfg +dll z no spread 25-75% (różne nazwy czitów) większość setów low/legit 


Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Mam serwer u was i bansa którego ja obsługuję, przydało by się móc prawa moderatorskie w razie jakiegoś bana ^^ No a teraz powaga, można już powiedzieć że jestem długoletnim adminem na serwerach pochylni, obce mi nie jest banowanie czitów i to w pełnej mojej świadomości - czitów, bo z wszystkich próśb o UB tylko jedna przeszła - chociaż nie do końca, ale stary temat ^^ Znam się na robocie i lubie ją, niejednokrotnie tutaj byłem proszony o pomoc w ocenie demek czy udział w dyskusji na temat mechanik 1.6 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za. Ma duze doswiadczenie z cheatami z tego co pisze xD wiec czemu nie. A tak serio to @Szczery nadaje sie do tej roboty. Dobrze umie rozpoznac na demku wszystkie niezgodnosci jesli sa jakies no i uratowal mnie raz tym haha jak zapomnialem nagrac demko typowi jak go banowalem. Niewazne. Jestem na tak bo facet zna sie na rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • L@M@NeR zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...