Skocz do zawartości

pelikano - Prośba o Ub


pelikano

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): pelikano
Godzina, data zdarzenia: 31.03.2022, 19:30±
Mapa: de_inferno
Opis zdarzenia: skorzystałem z buga serwera - nabijanie kasy, kupno kluczy i rozdanie kluczy innym graczom. Szczerze mówiąc, nie interesują mnie żadne skiny, dla beki pobawiłem się. Regularnie kupuję VIPa w ciągu ostatnich miesięcy i zamierzam się robić to w przyszłości, aktualnie posiadam status"VIP". Nie powiem że nic złego nie zrobiłem, na czacie chłopaki wytłumaczyli że jest jakiś sens w tych modelach, ok, zgadzam się że dostałem bana za wykroczenie, ale moim zdaniem permanentny ban to przesada. 

Nikomu nie powiedziałem jak skorzystać z buga, chyba że ktoś zauważył i też skorzystał się - nie wiem. 

 

STEAM_ID / IP: nie wiem, obecnie piszę z telefonu, jeśli trzeba, to w odpowiedzi podam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
  • Wykorzystywanie bugów mapy / serwera / pluginu: Ban od 5m do 24h. (W przypadku serwerów COD MOD / CS GO MOD, może nastąpić czyszczenie konta z przedmiotów i rankingu plus ban do tygodnia. W szczególnych wypadkach opiekun serwera lub administrator może zbanować taką osobę permanentnie).

Dostajesz UB ode mnie, przynajmniej potrafisz się przyznać. Nie radzę robić tak więcej. Jak zostaniesz przyłapany jeszcze raz to będzie perm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...