Skocz do zawartości

Propozycja Resetu.


Licho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych bardziej bądź mniej.

 

Zgłaszam propozycję resetu serwera. Ci którzy siedzą codziennie na serwerze wiedzą, że na serwerze wystąpił "E- bug". Niestety nie wiem, w jaki sposób gracze bugowali euro ale część udało mi się zebrać i przekazać opiekunowi. W dalszym ciągu jednak na serwerze znajduje się masa pobugowanej waluty, która będzie skutecznie podnosić ceny skinów. Dla większości graczy zbieranie 100-130e na kose było swego rodzaju wyzwaniem. Niektórzy bawili sie w handel skinami aby farmić sobie Euro i czerpali z tego ogromną radość. Sam zbierałem na swoją pierwszą kose wiele godzin. Po wejściu zobaczyłem ile ludzie mają euro i chwilowo odebrało mi to może nie tyle motywację co chęć do gry. teraz skiny albo będą warte tysiące euro albo bedzie ich tyle, że nie będą warte nic. Wydaje mi się, że reset bardziej pomoże serwerowi, aniżeli zaszkodzi. Na serwerze gra stała "paczka" graczy. Wydaje mi się, że reset tylko bardziej zmotywowalby nas do grania zdobywania skinów na nowo i wzajemnej rywalizacji i "wbijania szpilek" znajomym spowodu otwarcia koski ze skrzynki ?

 

Prosiłbym wszystkich czytających o wypowiedzenie się na ten temat. Jeśli jesteś za, przeciw?

Daj mi odpowiedź !

 

Licho.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje wyłapać podczas gry, czy pytać ludzi co wiedzą na ten temat, ale póki co nikt nic istotnego mi nie powiedział. być może przez noc, kiedy nie ma nikogo na serwerze coś się dzieje. Jeśli będę wiedział coś więcej odrazu dam znać. Reset nic nie da hmmm ... i tak i nie. Jeśli przez inflacje zaczniemy tracic graczy to serwer zacznie umierać. kiedy wchodziłem na serwer graczy było mało, na dzień dzisiejszy jest ich dużo więcej więc lepiej o to dbać. póki jest sie z kim strzelać. (jakkolwiek źle by to nie brzmiało)

 

na serwerze mam bina w którym zapraszam tutaj do tematu, więc może przyjdzie ktoś kto rzuci troche światła na tą sprawe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...