Skocz do zawartości

tadzik czit


shoxer

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra opisując sytuację wiem że nic mnie nie usprawiedliwia aczkolwiek rozwalił mi się laptop (kto potrzebuje mogę mu zdjęcie wysłać , dokładnie wejdzie pod ładowarkę xD)

Nie mam jak wysłać demka ponieważ mam go na tym laptopie a no nie odpalę go niestety 

Opisując sytuację obserwowałem chłopa przez około 15 rund , miał 100% celności przez ścianę a celownik mu latał na głowę jak nie powiem co 

Byly dwie dokładnie takie 100% sytuację iż to była mapa Nuke patrzył w inną stronę dostał jednego strzała i normalnie chłop zrobił 180 celownik do góry i one tap to wyglądało jak ewidentny AIM

Druga sytuacja typ leci na spadochronie a jego celownik idealnie na głowę ładuje z czego miał 5 strzałów 

Wyglądało to jakby włączał i wyłączał cheaty 

No niestety nie mam jak narazie dać demka ponieważ jak opisywałem u góry wejście od laptopa zepsute 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 rzeczy @Eśś:

1. Post dodany po czasie wspomnianym przez @Madziaa<3 (post dodany prawie 20 minut po ostatecznym terminie)

2. Nikt nie będzie szukał za Ciebie dowodów na przewinienie gracza, nawet jeżeli masz awarię sprzętu powinieneś zapewnić minimum link do HLTV, co jest twoim obowiązkiem

 

To co napisałeś powyżej jakkolwiek nie kwalifikuje się do tego, żeby konkretnie wskazać czy gracz grał na niedozwolonych wspomagaczach czy nie, biorąc powyższe argumenty napisane przeze mnie pod uwagę, mi tak na prawdę nie pozostaje nic innego jak odbanować gracza.

 

//Zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...