Skocz do zawartości

Podanie na Admina


Bolo^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Bolo^
Wiek: 39
Znajomość AMXX (0/8) : 5+
Doświadczenie: Prawie 25 lat, w tym kilka lat @ na innych serwerach z lekkimi przerwami
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak, posiadam
SID:
STEAM_0:0:12615639
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561197985497006/
Link do profilu na banid: https://banid.pl/kto?to=0:0:12615639
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Bolo^/145.239.237.108:27385/
Kontakt: steam/pwforum
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Kultura osobista, opanowanie oraz wiek i doświadczenie w grze, które nabyłem przez okres grania, wystarczy na dopilnowanie porządku na serwerze,

na którym dzieje się coraz gorzej.  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

Pamiętaj kolego że Gandalf też ma wiek i w jego przypadku to nie jest żaden plus odnośnie rozwagi życiowej. Podanie krótko napisane, to samo staż na serwerze wg danych jakby niedzielny gracz. Nie powinno się brać ludzi w ciemno, a ty nie pokazujesz żadnego wsparcia dla serwera, na say kilka wpisow, a forum lezy i kwiczy. Łączna suma godzin, wiek i staż wykraczający poza grę nie da Ci admina.

Postaraj się chociaż, bo na razie nic nie pokazujesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celu sprostowania mojej osoby:

- proszę powiedzcie ile GT jest dla Was zadowalające??

- dla serwera nie robię nic (może jakaś wpłata na serwer GUNXP i jaka ewentualnie kwota jest adekwatna)?

- wiem, że nie dajecie przypadkowo nowo poznanym i zarejestrowanym forumowiczom (sprawa jasna)

- z tytułu wieku, zawodu jaki wykonuję i rodziny którą posiadam, nie jestem w stanie być o każdej porze

- to prawda 1.6 ma mniej niż 25 lat, zaczynałem od wersji 1.4

- wielkiego parcia nie mam na @, chciałem przy okazji grając dość ostatnio często, przypilnować porządku na serwerze, myślę że każda pomoc jest mile widziana

Ps. ot tyle co do mojej osoby, jeśli chodzi o sprostowanie.

Decyzję pozostawiam dla Szanownej Administracji

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 minut temu, Bolo^ napisał:

W celu sprostowania mojej osoby:

- proszę powiedzcie ile GT jest dla Was zadowalające??

- dla serwera nie robię nic (może jakaś wpłata na serwer GUNXP i jaka ewentualnie kwota jest adekwatna)?

- wiem, że nie dajecie przypadkowo nowo poznanym i zarejestrowanym forumowiczom (sprawa jasna)

- z tytułu wieku, zawodu jaki wykonuję i rodziny którą posiadam, nie jestem w stanie być o każdej porze

- to prawda 1.6 ma mniej niż 25 lat, zaczynałem od wersji 1.4

- wielkiego parcia nie mam na @, chciałem przy okazji grając dość ostatnio często, przypilnować porządku na serwerze, myślę że każda pomoc jest mile widziana

Ps. ot tyle co do mojej osoby, jeśli chodzi o sprostowanie.

Decyzję pozostawiam dla Szanownej Administracji

Pozdrawiam

Co do minut przegranych na serwerze nie ma co się czepiać. Tutaj chodzi raczej o to, że jeden dzień jesteś, a potem przed następne dwa lub więcej Cię nie ma przez co gt nie wygląda jakoś super, ale dam Ci szanse z powodu niezbyt dużej aktywności reszty adminów, a każda dodatkowa ręka się przyda. 

Zgłoś się do mnie na steam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...