Jump to content
Pochylnia.pl - Sieć serwerów

Podnoszenie broni


Recommended Posts

Jak już jestem na forum, to zaproponuję: fajną opcją byłoby dropowanie / podnoszenie broni. Tzn. po respie broń wynikająca z XP, ale ubijani gracze dropowaliby swoje bronie.

Ułatwiłoby to trochę grę niższym XP, bo obecnie jak nie nabijesz zaraz po resecie, to męczysz się, biegając z pistoletem przeciw AK i AWP.

Nie wiem, czy technicznie wykonalne, ale byłaby to super zmiana. Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Uważam, że ta opcja tylko na papierze brzmi fajnie, ale w praktyce spowodowałaby więcej szkód niż pożytku.

Wymagany XP do każdej następnej broni musiałby się wtedy znacząco zwiększyć, żeby nie było za łatwo. W tej chwili jest to dość optymalne i na początku idzie nawet zbyt szybko, bo na jednej mapie można bez większego problemu wbić 2-3 pistolety, grając nawet przeciwko samym karabinom. Wystarczy głosować na odpowiednie mapy i nie zachowywać się jak jakiś Rambo, mając do dyspozycji jedynie Glocka.

Ostatnio grane są niemal same małe mapy, a nawet jeśli pojawi się jakaś większa to często jakiś admin lub gracze zmieniają ją na jakąś małą, nawet przy niemal pełnym serwerze, więc w praktyce i tak niewiele byłoby z tej opcji pożytku, bo często nie byłoby nawet czasu na samo podniesienie tej broni, a co dopiero na jej użycie.

Dodatkowo jest sporo map z AI-kami, które od początku mają najlepsze bronie oraz wbudowanego AIM-a i jakoś inni gracze sobie świetnie radzą, strzelając nawet najgorszymi pistolecikami. Do tego zawsze jest kilkoro graczy, którzy na początku kupują XP-a, więc również mają dużo lepsze bronie.

No i te nieustanne dźwięki podnoszenia broni, czy też przypadkowe podniesienia broni, nawet jeśli tego nie chcemy. No i ile takie bronie miałyby leżeć i być dostępne do podniesienia przez innych? Na pewno ucierpi na tym płynność gry.

Poza tym nie zmieniają tu już nawet map i to od dobrych paru lat, więc nikt się tym pewnie nawet nie zajmie. I pomyśleć, że kiedyś pojawiały się tu nawet fajne zimowe wersje map na okolice świąt, a latem wysyp map pustynnych...

Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...