Jump to content
Pochylnia.pl - Sieć serwerów

Zbyt małe i otwarte mapy

Recommended Posts

Cześć!

Ostatnio zauważyłem, że na serwer wpadło kilka nowych map i chyba zablokowano większe mapy np. od kilku dni nie widziałem klasycznego de_dust2 :(((

W ogólności nie jestem fanem niewielkich map gg, ale w tym poście chciałbym zwrócić uwagę w szczególności na następujące:

• gg_js_cbble
  • gg_inferno
  • gg_aztec

Wszystkie są małe i względnie otwarte i gra na nich sprowadza się do zabijania innych spawnie. Dysproporcje w składach potrafią bardzo szybko zniszczyć zabawę jednemu zespołowi, bo prostu gracze nie mogę się zrespić. Proszę, żebyście rozważyli usunięcie chociaż tych trzech. Z trudem przyzwyczaiłem się gg_33_chaos, który cierpi na analogiczne problemy, ale te 3 kolejne to dla mnie koszmar :P

Jak rozumiem, że mniejsze mapy są dodawane, żeby zwiększyć dynamikę rozgrywki. Z ciekawości, rozważaliście inne rozwiązania? Np. przełączenie team deathmatchu na grę każdy na każdego?

• UB Team

Żadna z map nie została usunięta bądź zablokowana, zostały wniesione limity minimalnej ilości graczy do takiej mapy i dlatego ciężej ci ją zobaczyć. 

Mapy cbble, inferno, aztec zostały poprawione pod względem spawnu , nie mniej jednak jest to serwer GG więc takich typu map będzie jeszcze więcej. 

Zmiana trybu DM nie nastąpi, bo nie sprawdziłoby się w przypadku EXP moda.