Skocz do zawartości

Name : Prototyp - Ban.


Prototyp1337

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Napisałem już jednego posta ale nie mam odzewu po drugie owszem odpowiedz była aczkolwiek nie mam możliwości na nią popatrzec bo temat został usuniety a ban wisi jak wisiał wiec jeszcze raz.

SS'y z sytuacji gdzie podobno mam cheaty ^.-

troche to jest smieszne ze odrazu oskarżamy osoby ktore ciut lepiej graja ale fakt faktem z autopsji to juz znam i nagrywam za kazdym razem kiedy stwierdzam ze sobie pogram i tym razem tez tak bylo.

w zalaczniku wysylam ss'y. (wczesniejszym poscie udostepniłem cale demo)

(sory za brak interpunkcji oraz polskich znakow ale to nie jest teraz najwazniejsze) :)

Pozdrawiam

ProTotyp

de_cache_poch0000.bmp de_cache_poch0001.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostawca ja nie mam z tym problemu.

Problem jest w tym jakie jest podejscie do czlowieka... dostaliscie demo odpowiedz na post byla ja tej odpowiedzi zobaczyc nie moge bo post zablokowany a ban dalej wisi...

troche nie profesjonalne podejscie jak do osoby ktora cos ma sprawdzac albo nadzorowac prawda? nie sadzisz?

 

Pozdrawiam

ProTotyp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostawca ja nie mam z tym problemu.

Problem jest w tym jakie jest podejscie do czlowieka... dostaliscie demo odpowiedz na post byla ja tej odpowiedzi zobaczyc nie moge bo post zablokowany a ban dalej wisi...

troche nie profesjonalne podejscie jak do osoby ktora cos ma sprawdzac albo nadzorowac prawda? nie sadzisz?

I OCZYWISCIE PATRZE TERAZ GODZ 14:50 A BAN DALEJ JEST... 


[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1817491281 '

Pozdrawiam

ProTotyp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A jak bana ma nie być według Ciebie skoro nie użyłeś ani wzoru ani nawet nie wstawiłeś wszystkich screenów? Myślisz, że ban sam zniknie jak wstawisz post z byle czym? Screenów ma być 5 zapakowanych w paczkę. 

Edit :

Masz czas do 18:15 - potem ban zostaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Masz czas do 18:15 - pozniej ban zostaje?" co to ma byc to jest grozba?

hahah...

sprawdziliscie mnie z mysla ze mam cheaty spoko nie mam z tym problemu - ale chociaz troche pokory i wystarczy napisac po prostu czysty a nie szukac byle czego zeby tylko pokazac "wyzszosc"

Sam w zyciu zawodowym kieruje ludzmi i sztuka jesli popelni sie juz blad to przyznac sie to niego albo chociaz glupio nie komentowac i rzucac tekstami typu masz czas do 18:15

heh.. 

 

NVM...

5 ss'y w zalaczniku - tzn w linku bo 5 ss'y mimo ze sa zapakowane w paczke za duzo ważą zeby dostały wrzucone bezposrednio na forum

 

https://files.fm/u/9s45axspf

 

Pozdrawiam

ProTotyp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Chłopie, bierz pół albo mniej bo najwidoczniej Ci za dużo. Masz czas 24h na wstawienie screenów, potem ban zostaje. Tak trudno zrozumieć? Podaje tylko czas żebyś potem nie płakał dlaczego wieczorem dalej masz bana xD 

Jeżeli próbujesz mnie w jakikolwiek sposób poniżyć bo jestem kobietą to Ci to nie wychodzi więc powodzenia życzę w dalszych próbach. 

Cóż, w robocie jestem do 20, ktoś inny może sprawdzi wcześniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Madziaa<3 napisał:

Chłopie, bierz pół albo mniej bo najwidoczniej Ci za dużo. Masz czas 24h na wstawienie screenów, potem ban zostaje. Tak trudno zrozumieć? Podaje tylko czas żebyś potem nie płakał dlaczego wieczorem dalej masz bana xD 

Jeżeli próbujesz mnie w jakikolwiek sposób poniżyć bo jestem kobietą to Ci to nie wychodzi więc powodzenia życzę w dalszych próbach. 

Cóż, w robocie jestem do 20, ktoś inny może sprawdzi wcześniej 

Nikt nie chce Cie ponizyc - mam Szacunek do Kobiet nie znam Cie ale to nie zmienia faktu ze Cie szanuje.

a to zdanie podchodzi troche pod Feministke ^.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Deus lo Volt napisał:

5 ssów ma być nie 3 

jak mam wrzucic 5 ssów jak 

  • Maksymalny, ogólny rozmiar: 620 kB

po spakowaniu wyskakuje mi blad... ze zbyt duzo plik waży

dlatego wyslalem linka i ponizej znowu go wysylam gdzie jest 5 ssów

https://files.fm/u/9s45axspf

 

Pozdrawiam

ProTotyp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Deus lo Volt napisał:

Czas między ssami 18:15 kolejny 18:26 no tak trochę nie zwłaszcza że na ssach widać inne czasówki O_o 
Kolejna sprawa czemu wstawiasz moje ssy... 

mialo byc 5 ss'yów wrzuciłem pięć...

dobra nie wazne masz tu wszystkie ss'y które robicie jak kogos podejrzwacie tzn robi je program

ponizej link do wszystkich ss'yów jakie mialem zrobione

 

https://megawrzuta.pl/download/eb8d36ee4618540722a5b7b82198534e.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Prototyp1337 napisał:

Dostawca ja nie mam z tym problemu.

Problem jest w tym jakie jest podejscie do czlowieka... dostaliscie demo odpowiedz na post byla ja tej odpowiedzi zobaczyc nie moge bo post zablokowany a ban dalej wisi...

troche nie profesjonalne podejscie jak do osoby ktora cos ma sprawdzac albo nadzorowac prawda? nie sadzisz?

 

Pozdrawiam

ProTotyp

nie wiem ziomus, ja tu tylko sprzatam :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...