Skocz do zawartości

Parę pomysłów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam parę pomysłów które można wykonać na 4maps 

Pierwsze to zrobić antyflesha(czy jak to się tam nazywa) dla graczy z drużyny bo nie raz ludzie naprawdę nie potrafią rzucać tych fleshow I się stoji 10 sekund na mleko lub niektórzy gracze robią to celowo.

Druga sprawa dużo ludzi na przykład by chciało zagrać mape de train, de westwood lub coblestone. Wiem że to jest serwer 4maps lecz można dodac do panelu adminowskiego te mapki tak jak cache I dust świąteczny

3 sprawa to wiadomo przydało by się naprawić to zbugowane euro I zrobić reset serwera bo duzo ludzi z ranga gold/master guardian ma już prawie wszystkie skiny nie licząc noży 

4 sprawa dodał bym więcej piosenek na zakończenie rundy jeśli się da, wiem że Vister zmienił trochę nuty ostatnio Ale ileż w kółko I to samo można słuchać 2 czy tam 4 nut

 5 najważniejsza rzeczą jest dodanie klanow na serwerze 

Bardzo I to bardzo duzo graczy chce i wyczekuje klany na serwerze.

6 pomysł to jakieś mniejsze mapy jak jest mało graczy 

Kolejnym 7 pomysłem jest to żeby był reset topki serwerowej co miesiąc lub dwa I za 1 trzymiejsca jakieś nagrody typu za 1 miejsce svipa na tydzień za drugie vip na tydzień za 3 miejsce 20 skrzynek lub losowa kosa .

To wszystko na ten moment jeśli mi coś przyjdzie do głowy to edytuje post.

Pozdrawiam DostawcaPradu <3.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram to co napisał dostawca powinno być trochę  zmian , restart serwera by się przydał w 100% fajniej by było zagrać od początku pozdobywac nowe skiny no i oczywiście euro naprawić ?, drugą  rzeczą resp 1:30 to też by się przydało bo siedzą i kampia na tych respach ,  a co do reszty podoba mi się pasowało by coś dodać żeby urozmaicić grę pozdrawia was spoko morda ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2023 o 08:56, DostawcaPraduPc napisał:

5 sprawa zmienił bym jedna rzecz w regulaminie A bardziej dodał niż zmienił, resp do 1:30 niema tej zasady tutaj A by się przydała, nieraz jest 00:40 A gracze z terro nadal na respie

Od tego jest stosowny punkt regulaminu, a mianowicie:

§14. Na serwerze nie obowiązuje żadna zasada zabraniająca graczom rushu / stania na respie do danej minuty. Nie zmienia to jednak faktu że gracze muszą wykonywać cele mapy.

Jednakże admin powinien egzekwować regulamin, ba, de facto wyuczyć się go na pamięć, bądź do niego zaglądać w razie wątpliwości, ponieważ za złamanie przytoczonego powyżej punktu jest stosowna kara, tj.:

  • Nie wykonywanie celów mapy: Ostrzeżenie / Kick - Ban od 5m do 30m

Innymi słowy gracze mają obowiązek wykonywać cele mapy, jeżeli Ty @DostawcaPraduPc jako admin uważasz, że tego nie robią, kampiąc na respie TT, to twoim obowiązkiem jest należycie "nagrodzić" gracza, ponieważ z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Tobie przeszkadza ww. zachowanie. Pamiętaj, nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania, a Tobie jako adminowi, takie zachowanie szkodzi Twojej reputacji, co ostatecznie może doprowadzić do Twojego zwolnienia z tej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GandalfBialy napisał:

Od tego jest stosowny punkt regulaminu, a mianowicie:

§14. Na serwerze nie obowiązuje żadna zasada zabraniająca graczom rushu / stania na respie do danej minuty. Nie zmienia to jednak faktu że gracze muszą wykonywać cele mapy.

Jednakże admin powinien egzekwować regulamin, ba, de facto wyuczyć się go na pamięć, bądź do niego zaglądać w razie wątpliwości, ponieważ za złamanie przytoczonego powyżej punktu jest stosowna kara, tj.:

  • Nie wykonywanie celów mapy: Ostrzeżenie / Kick - Ban od 5m do 30m

Innymi słowy gracze mają obowiązek wykonywać cele mapy, jeżeli Ty @DostawcaPraduPc jako admin uważasz, że tego nie robią, kampiąc na respie TT, to twoim obowiązkiem jest należycie "nagrodzić" gracza, ponieważ z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Tobie przeszkadza ww. zachowanie. Pamiętaj, nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania, a Tobie jako adminowi, takie zachowanie szkodzi Twojej reputacji, co ostatecznie może doprowadzić do Twojego zwolnienia z tej funkcji.

Tak sęk był w tym że do końca nie wiedziałem jak to jest z tym respem, Ale się doinformowałem I już wiem, A co myślisz o reszcie pomysłów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

@GandalfBialyale masz uprawienie do tego serwera więc się zainteresujesz, także po mojemu regulamin jest starodawny jak na sprzed 4lat. Lekko powinny sie zmienić reguły dotyczące spawnów jak to jest na GXP, kiedy po jakimś czasie sie generują % w kampieniu, tak samo powinno się zaostrzyć regulamin który dotyczy serwerów 1.6 

Te posty powyżej to są gracze 4MAPS'a więc zaakceptuj ich prośbę, a nie od razu strasz warnem czy ostrzezeniem

 

#Z propozycji , anty flesh dodany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • *MiyaGu* zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...