Skocz do zawartości

dodatkowe mapy


Rekomendowane odpowiedzi

Luźny pomysł o wgranie na serwer dodatkowe mapy dla nocnych graczy.

Co prawda są dwie wgrane ale myślę że coś bardziej tradycyjnego typu

1. de_westwood

2. de_kabul

3. de_train

4. fy_snow ponieważ wieczorami mało ludzi gra

5. de_dust2_long

Myślę że wielu się ucieszy i będą za.

Oczywiście inne mapy również mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Madziaa<3 napisał:

Czyli dodanie dodatkowych map tylko do menu admina? Pomysł spoko, tylko  żeby nie było, że admin sobie zmienia sam mapy bo tak mu się podoba, a reszta graczy nie chce. 

tak właśnie większość decyduje a poza tym przecież i tak się głosuje i myślę że nie będzie z tym problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
29 minut temu, DostawcaPraduPc napisał:

Madzia admin sam nie może zmienić mapy jedynie może dac głosowanie .

No chyba że admin wyższy ranga Ale tego to już nie wiem.

Ogólnie pomysł dobry nowe mapki by się przydały, Popieram 

Tak, ja wiem, że możecie dać tylko głosowanie, ale problem w tym, że większość graczy na pałę wciska w głosowaniu numer 1, gdzie pod tym numerem zazwyczaj w głosowaniach jest "tak", a potem pretensje, że nie zauważyli i takie tam.

 Edit:

Co do samych map to mapa typu kabul i train wydają mi się za duże nawet na full serwer, gdzie tych slotów jest tylko 20. Chce wam się tyle biegać? Westwood ogólnie spoko, ale nie każdy ją lubi, to już zależy od chęci graczy lecz tutaj bym może bardziej pod eldorado stawiała niż westwood. Dodatkowo zaproponowałabym mapkę de_cache - lub inną jej wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szczery napisał:

To odpada od razu

dlaczego 2mapy  już są a tu chodzi tylko o większy wybór bo na przykład dasz jakoś mini mapę a będzie pełen serwer? a jak nie ma ludzi to trzeba latać szukać bo chodzą jak te cienie po tej mapie a szkoda wyrzucić bo lepszy gracz niz bot bynajmniej mi się tak wydaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, KaRii98 napisał:

Znaczy mi tylko chodzi o to żeby admini mogli zmienić na inna mapę

a te co są mogą być tylko zmieniać jak większość chce

 

Jak najbardziej możesz to zrobić, lecz nie jak Ci się żywnie podoba, tylko najpierw pytasz o zdanie graczy czy chcą zmianę i potem dopiero w drugiej kolejności robisz vote na mapę abcd po uzyskaniu aprobaty graczy.

5 godzin temu, Szczery napisał:

To odpada od razu

Czyli wywalamy regulamin i wprowadzamy anarchię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
1 minutę temu, GandalfBialy napisał:

Czyli wywalamy regulamin i wprowadzamy anarchię?

Rozumna logika? Nie ma sensu dodać mapy do maps.ini aby admini mogli sobie zmieniać na mapy które oficjalnie w 4mapsie nie występują. Jeśli mapy mają dość to zamiast tych co są grane, lub zmienić mod na FFa z FOUR mapsa.

Teraz pytanie, dlaczego gdy możesz coś zmienić milczysz a kiedy ja próbuje cokolwiek to się dopierdalasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • *MiyaGu* zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...