Skocz do zawartości

podanie na M@


korkessi1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: korkessi
Wiek: 17
Kontakt: steam/dsc/fb/TS3
Znajomość AMXX (0-8): 7
Dlaczego chcesz pełnić tę funkcję?: Zawsze przyda sie ten jeden dodatkowy admin na serwerze w dniach jak i w nocy , jestem aktywną osobą
Staż na forum: 12 grudnia 2020
Jak dlugo posiadasz Admina na serwerze?: od kwietnia 2022 roku.
Posiadasz mikrofon [TAK/NIE]: tak
Coś o sobie: no coż tak więc jestem aktywną osobą na forum jak i na serwerze , umiem odróżnić cziterów i raczej nie ma ze mną nikt problemow. chciałbym pełnić tą funkcje ponieważ gdy na jednym serwerze nie ma juz ludu to przechodze na kolejny i juz było duzo takich przypadkow ze sobie hax lecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

Na poczatku jak dostal admina byl starszy niz teraz xd W pelni poprieram takich adminow na serwerach pochylni, i jako jedynemu m@ moglbym dodac dostep do mojego serwera ;p 

 

 

// 

@Madziaa<3 porwalem sie na chuja i dodalem mu admina juz, szkoda czekac sorki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak, kolega jest mega aktywny, pomocny. super sie z nim gada, pisze, można sie pośmiać. ogolnie jest mega sympatyczny. dobrze gra, ogarnia tego admina i nieraz jak sie do niego napisze gdy mamy jakiegoś cheatera to wbije, sprawdzi (chyba, ze ktoś z naszej ekipy mu da nagranie potwierdzające to, że ktos ma cheaty) i da takiej osobie bana jeżeli faktycznie ma te cheaty.

dziękujemy ci korkessi, że jesteś mam nadzieje, że uda ci sie z tym MultiAdminem, pozdrawiam cieplutko

~Kuba aka. analfabeta

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • UB Team

Zaraz tych M@ będzie więcej jak zwykłych @ haha
Co prawda masz konto na forum od 2020, ale udzielasz sie dopiero od niedawna. Ważne, że się w ogóle udzielasz xD
Aktywność, nie wiem jak na innych serwerach, ale na 4mapsie często siedzisz, prawie za każdym razem jak wejde.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...