Jump to content
Pochylnia.pl - Sieć serwerów

Podanie na administratora


Recommended Posts

Nick na serwerze:  analfabeta
Wiek: 17
Znajomość AMXX (3/8) : szybko łapie nowe rzeczy więc to  nie będzie problemem
Doświadczenie: wielokrotnie bywałem w administracji na innych grach typu mta więc ogarniam to i tamto
Czy posiadasz Steam: tak, https://steamcommunity.com/profiles/76561199369637428/
Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:704685850
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/ANALFABETA/145.239.237.104:27415/
Kontakt: numer,dc,snap,ig, steam, fb
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: ponieważ jestem aktywnym graczem, jestem miły, sympatyczny i lubie pomagać innym. spędzam duzo czasu na serwerze. Wiem jak trzeba postępywać w momęcie gdy gracz przykładowo zle sie zachowuje, cheatuje itd

Link to post
Share on other sites

  • Super Admin

"Ban usunięty przez któregoś z adminów" więc admin z automatu powinien dostać degrada i skoro o tym wiedziałeś to powinieneś to zrobić według regulaminu ("7. Odbanowywanie graczy ( CS 1.6 )
Na niektórych serwerach admin ma możliwość odbanowania innego gracza. Jest to zabronione, od tego jest UBT. Przypadki użycia tej komendy będą skutkowały degradacją z funkcji admina serwera.")  lub chociaż poinformować kogoś wyżej, ale widać po raz kolejny wolisz regulaminy łamać. Od bana się nie odwołał, dostał AB. 

A co do podań to nie jestem tu sama do ich akceptowania lub odrzucania, poza tym ostatnio nawet nie mam na to czasu, a o tym zapomniałam, że wisi.

Admina usuwam bo idąc Twoim tokiem rozumowania można każdemu graczowi bana sobie usunąć od tak bo nikt nie pokazał dowodów na odpalanie się i przyjmować każdego z dupy jak leci. 

Imo póki nie masz rangi Opiekun 4maps lub Administratora to Twoje zdanie i widzimisię chyba jest tutaj mniej znaczące. Nie było mnie przy waszej rozmowie na TS z Damianem więc ten temat polecam zostawić jemu lub niech się sam wypowie, a nie samemu decydujesz o takich rzeczach.

Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...