Skocz do zawartości

Propozycja nie do odrzucenia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do zaoferowania kilka pomysłów którymi można urozmaicić serwer oraz rozgrywkę 

1. Przydałby się możliwość głosowania "RTV" na zmianę mapy

2. Nominowanie "małych map" takich jak np cs_wiocha. Często na serwerze gra po 4/5 osób i uważam że taka mapa jak np Nuke jest za duża.

3. Nowe piosenki po zakończeniu/rozpoczęciu rundy (opcjonalnie)

4. Klany według mnie były by też bardzo dobra opcją

5 (opcjonalnie) gdy wpisze się na czacie "/me" to pokaże ile zabraliśmy przeciwnikowi obrażeń

6 Jackpot dla większości osób byłby bardzo ciekawą opcją 

 

 

Z mojej strony to chyba wszystko

Zachęcam do rozważenia w szczególności punktów 1,2,6

 

 

Kłaniam się nisko, aż po same...

                Hardeqqq

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 4 maps tak jak by 4 mapy to już @aquax musiał by podjąć decyzję 
2. To samo co up 
3. Ale że są gracze co mają włączone mp3 jeszcze xD jak zrobisz paczkę rsów to jasne pewnie nie będzie problemu ze zmianą 
4. Ciężka sprawa z klanami na tym silniku nie mnie oceniać ale raczej to odpada temat był wałkowany 100 razy 
5. Jasne czemu nie można by to dodać jak i /hp 
6. Tu tak samo jak z klanami ciężko z tym bardzo może jak będą naprawiać wszystko uda się dodać  to jak i klany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1 punkcie mi chodziło bardziej o to że jak np jest mapa nuke i dana liczba osób wpisze  RTV to wyskoczy propozycja zmiany mapy na dusta, mirage, inferno 

 

Co do 2 punktu to admin który jest na serwerze to może zmienić np. na dusta na którym jest tylko "long" i chodzi mi bardziej o to że gracze wpiszą "malamapa" i wyskoczą mapy typu ten dust, cs_wiocha i inne takie małe mapy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeżeli uda nam się ogarnąć w silniku kilka rzeczy i nowe skiny to punkt 1,2(tylko mniejsze wersje tych map co są lub wgranie barier jak nie ma),3,5 jest do zrobienia. Pozostałe punkty też fajne ale na tej paczce coś się bugowało i nie działało to za dobrze. Wszystko to będzie wtedy jak już ogarniemy reset serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

sam ranking jest jeszcze w poprawkach, o ile uda się reset i zlokalizujemy problem bugowania się gameme to ranking znowu się zmieni, opcje jak hp i me odpadną. 

No na razie dostęp jest jedynie przez web , https://pochylnia.gameme.com/cstrike2

Chciałbym jeszcze dodać że system rankingowy rejestruje tagi w nickach i po 2 3 osobach z tymi tagami dodaje go do rankingu, z własną statystka zabić etc. 

Problem dotyczy tylko systemu rezerwacji nicków, radzę prosto po rsecie zarejestrować już z tym tagiem to będzie w rankingu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • *MiyaGu* zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...