Jump to content
Pochylnia.pl - Sieć serwerów

NGNW.pl - Sieć serwerów Counter Strike | Nie grasz, nie wygrasz | Dołącz do nas!


Recommended Posts

b_350_20_c5131d_c5131d_ffffff_000000.png
 
[Obrazek: 5vs5.webp]
b_350_20_c5131d_c5131d_ffffff_000000.png
 
[Obrazek: TEAMSPEAK3.png]
b_350_20_c5131d_c5131d_ffffff_000000.png

[Obrazek: DISCORD.png]
[Obrazek: kMi9kOZ.png]
 
DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
 
1. Mimo krótkiego stażu sieci mamy w ekipie najważniejszych ludzi do sprawnego działania! Zespół UNBAN™ szybko rozstrzyga odwołania, dzięki czemu niemalże od razu wracasz do gry na naszym serwerze. Na forum nad porządkiem i treściami panują 3 osoby. Globalny Moderator i Redaktor zapewnia codziennie redakcyjne treści, jak pytanie na dziś, ciekawostki, czy różnotematyczne artykuły z bieżących wydarzeń ze świata. Właściciele sieci panują nad porządkiem i wspomagają pracę wszystkich członków ekipy.
 
2. Mimo posiadanej obsady wciąż poszukujemy nowych ludzi, którzy wzbogacą naszą sieć i wezmą czynny udział w jej rozwoju. Chętnie przyjmiemy Moderatorów i Redaktorów, aby na forum był zarówno porządek, jak i zajęcie dla wszystkich uczestniczących w jego życiu. Jeśli wolisz spędzać swój czas na serwerze - miejsce dla Adminów jest i będzie zawsze. Admin jest w pełni darmowy, a wystarczy grać aktywnie, aby otrzymywać darmowego VIP'a i kredyty do wydania lub pomnożenia na serwerze.
 
3. Posiadamy jeden serwer CS:GO, który jest stale rozwijany zarówno pod kątem nowości, jak i stale zwiększamy liczbę graczy na nim. Postawiliśmy na konkretny jeden serwer, gdzie zawsze ktoś będzie grał, zamiast tworzyć kilka, które będą stały puste. Dodatkowo wszelkie chęci rozmowy, czy spędzenia czasu z innymi użytkownikami możliwe są na serwerze Discord i TS3. Oferujemy dwie opcje serwerów głosowych, aby każdy mógł znaleźć miejsce dla siebie
 
4. Forum - na pewno wyróżnia się na tle innych sieci. Prace nad stylem trwały ponad miesiąc, zmodyfikowaliśmy wiele stron, wiele formularzy, aby uzyskać niepowtarzalny efekt i ciągle posiadamy w planach kolejne zmiany, które sukcesywnie będziemy realizować wraz z rozwojem sieci.
Najważniejsza w tej kwestii jest chęć i zapał do tworzenia najlepszej społeczności graczy i to jest nasze główne motto. Drogi Graczu - wejdź i przekonaj się sam, że NGNW.pl to sieć, która pozwala miło spędzić czas, jak i daje szanse na realny rozwój w rangach na forum.
 
NGNW.pl - Sieć serwerów Counter Strike | Nie grasz, nie wygrasz | niegraszniewygrasz.pl
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...