Jump to content
Pochylnia.pl - Sieć serwerów

NGNW.pl - Sieć serwerów Counter Strike | Nie grasz, nie wygrasz | Forum w nowym wydaniu!


Recommended Posts

image.thumb.png.2633f6fcba5fb428cc48087353a7f2f1.png 

 

Adres forumhttps://ngnw.pl | Banyhttps://bany.ngnw.pl | Sklephttps://sklep.ngnw.pl 

Grupa Steam: https://steamcommunity.com/groups/ngnwpl | Facebook: https://facebook.com/niegraszniewygrasz/ | Tiktokhttps://www.tiktok.com/@ngnwpl

 

NASZE SERWERY

ONLYMIRAGE1.png

b_350_20_c5131d_c5131d_ffffff_000000.png

5vs5.webp
b_350_20_c5131d_c5131d_ffffff_000000.png
 
arena1v1.webp
b_350_20_c5131d_c5131d_ffffff_000000.png

DISCORD.png

gtdc.png

 

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

1. Nasza sieć stale progresuje... jeszcze niedawno na MyBB - a teraz na IPS! Nieustannie rozwijamy naszą sieć rozwijając forum oraz dopracowując serwery. Działamy zgodnie z założonym planem i w każdym miesiącu realizujemy ustalone założenia. Nie wierzysz? Dołącz do nas, przekonaj się sam i stań się członkiem naszej ekipy, która nieustannie powiększa się!

 

2. Mimo posiadanej obsady wciąż poszukujemy nowych ludzi, którzy wzbogacą naszą sieć i wezmą czynny udział w jej rozwoju. Chętnie przyjmiemy Moderatorów i Redaktorów, aby na forum był zarówno porządek, jak i zajęcie dla wszystkich uczestniczących w jego życiu. Jeśli wolisz spędzać swój czas na serwerze - miejsce dla Adminów jest i będzie zawsze. Admin jest w pełni darmowy, a wystarczy grać aktywnie, aby otrzymywać darmowego VIP'a i kredyty do wydania lub pomnożenia na serwerowym Jackpocie.

 

3. Posiadamy trzy zróżnicowane serwery CS:GO, które są stale rozwijane zarówno pod kątem nowości, jak i pod względem liczby graczy na nich. Serwery główne to: Only Mirage oraz 5vs5 Miirage, a nasz najnowszy serwer to Arena 1vs1 - zagraj z nami i uwierz, że możliwa jest rozgrywka bez cheaterów... dlaczego? Dwucyfrowa liczba adminów oraz reporty zintegrowane z naszym Discordem, który w czasie rzeczywistym powiadamia naszych administratorów o kimś psującym rozgrywkę.

 

4. Forum - na pewno wyróżnia się na tle innych sieci. Stale pracujemy nad obecnym szablonem, aby możliwe najbardziej go udoskonalić. Szukamy także niespotykanych rozwiązań oraz udogodnień, które umilą czas spędzony na nim... i zachęcą nowe osoby, aby się na nim zarejestrować. Jednak forum i serwery to nie wszystko...

Najważniejsza w tej kwestii jest chęć i zapał do tworzenia najlepszej społeczności graczy i to jest nasze główne motto. Drogi Graczu - wejdź i przekonaj się sam, że NGNW.pl to sieć, która pozwala miło spędzić czas, jak i daje szanse na realny rozwój w rangach na forum. 

 

NGNW.pl - Sieć serwerów Counter-Strike: Global Offensive oraz Discord | Nie grasz, nie wygrasz

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...