Skocz do zawartości

Podanie Na ADMINA


Matello

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: wlodarz poczdamu
Wiek: 19
Znajomość AMXX (0/8) : 7/8
Doświadczenie: bylem administratorem Go moda zrezygnowalem, poniewaz zrobilem sobie przerwe.
Czy posiadasz Steam: niestety nie, ale zakupie  jesli bedzie to mega potrzebne
Link do profilu na banid:brak
Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/wlodarz poczdamu/145.239.237.104:27415/

Kontakt: discord, snap, Instagram, forum
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: jestem ogarniety od powrotu gram aktywnie  mysle, ze nadaje sie na to stanowisko, poniewaz potrafie uzywac komend byc opanowanym do graczy dodam jeszcze, ze na forum moze kazdy zlapac ze mna kontakt praktycznie 24/7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm 
+ amx 
+ wiem 
- brak steam a raczej csa na nim 
Jasne przyda się nowy admin, tylko moją skromną opinią nie ty :D 
Wyzwiska po tym jak Cię ktoś zabije, ktoś gra lepiej a tam trzeba go zwyzywać :D 
Tak że jakoś nie widzę CI w roli admina bo mogło by to być zabił mnie to ssy 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

oponowanym do graczy czyli ich wyzywasz mniej? To ze sobie napiszesz na forum cos nie oznacza ze wymaze sie z pamieci to co robisz na serw. Jak sie nauczysz grzeczniej odzywac do ludzi napisz podanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Deus lo Volt napisał:

Hmmmmm 
+ amx 
+ wiem 
- brak steam a raczej csa na nim 
Jasne przyda się nowy admin, tylko moją skromną opinią nie ty :D 
Wyzwiska po tym jak Cię ktoś zabije, ktoś gra lepiej a tam trzeba go zwyzywać :D 
Tak że jakoś nie widzę CI w roli admina bo mogło by to być zabił mnie to ssy 
 

Daj mi dowody, ze kogos zwyzywalem bo tak nie zrobilem bylem administratorem na paru serwerach I nie bylo takiego problemu rozumiem, ze kazdy moze miec swoje zdanie tylko chcialbym dowody bo to, ze mnie nie lubisz to nie jest podstawa aby pisac na forum takie cos a jak juz chcesz pisac to z dowodami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest kompletnie bezwartościowe podanie, które jakkolwiek nie przekonuje nikogo, żeby dać jego autorowi możliwość sprawowania stanowiska administratora serwera.

 

Odrzucam.

 

PS. Ciekawi mnie też fakt, że zarówno autor, czyli @Poczdam, jak i wypowiadający się tutaj @CrazyHotBoymają identyczne IP. Jestem żywo zainteresowany wyjaśnieniem tego zagadnienia przez osoby tutaj wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...