Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!

 

 



Link

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Discord

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Link

nick ATSLukosz. - prośba o ub


itzLukosz

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: ATSLukosz
Godzina, data zdarzenia: 09.01.2024 - 19:49:44
Mapa: de_dust2
Opis zdarzenia : Po wejściu na serwer po parunastu sekundach gry otrzymałem bana z powodem : /resetscore na tydzień nie słusznie
IP: 94.154.62.44 SteamID: STEAM_1:1:46478585

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mumin. odblokował ten temat

Prawda jest taka że wyzywasz jak leci bo myślisz że tylko twój team słysz ale jak już ktoś Ci wypomni to " co ? ja nic nie mówiłem"  beka z cb chłopie jak nie Miłosz to ktoś inny da Ci bana za wyzywanie... 

A no na pov chyba nie słychać kto co gada ale nie pamiętam :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

Ban jest za wyzywanie, jest to niezrozumialy powod dla Lukasza nie chce nawet przeprosic, wiec skruchy nie ma.. a bany czasowe sa w celu pohamowania glupich wybrykow. Tutaj nie ma pohamowania, wiec ban 5godzinny nic nie wskórał. Przekazałem lukaszowi aby do mnie napisał kiedy zrozumie powód bana i jeśli zrozumie, zdejmę go. Na razie nie życzę sobie aby ktoś go zdejmował, z zastrzeżeniem że ponownie go zbanuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ODBANOWANY CIEŃ.png

Zostałeś odbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Administracja Pochylnia.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2024 o 00:42, Szczery napisał:

Na razie nie życzę sobie aby ktoś go zdejmował, z zastrzeżeniem że ponownie go zbanuję.

A ja sobie kurwa nie życzę, abyś Ty decydował kto będzie miał zdjętego bana, a kto nie, decyzja należy do UBT i osób wyżej postawionych rangą, zatem w tym momencie masz chuj do gadania.

 

Że tak dodam od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...