Jump to content

Jedyny taki na sieci "wywiad" z Aquaxem!


*MiyaGu*

Recommended Posts

 

Oto nastał czas na długo wyczekiwany "wywiad" ,a bardziej forma q&a ,dla społeczności Pochylni z naszym "tatą" -  @aquax Zapraszam ;)  

MiyaGu

Aquax

 

                              

  A więc zaczynamy. Czy na początek mógłbyś się nam przedstawić?

Mateusz rocznik 94,

- Województwo Łódzkie,

- Prowadzę własną - (trochę rodzinną) firmę,

- Interesuję się Piłką nożną (Liverpool), nowoczesną technologią, meblarstwem,

- Posiadam młodszego brata w kolekcji,

- stan cywilny zajęty.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z grą Counter-Strike ? 

- Moja przygoda z cs-em zaczęła się bardzo, bardzo dawno temu, a dokładnie to w czasach gimnazjalnych :) 

Skąd się wziął Twój pomysł na nick?

-Mój pomysł na nick wziął się z modyfikacji `chowany`` na cs 1.6. Poprzednio mój nick brzmiał: Loatheb (brat cioteczny mi wymyślił, ale nie podobał mi się)

Jak się to zaczęło? Mianowicie Multi-Head , a następnie Pochylnia? (Co cię skłoniło by założyć sieć serwerów, początki, jakie serwery. Współprace - opowiedz od zera jak powstało do teraz)

- Od zawsze lubiłem mieć coś swojego dlatego,  też chęć założenia MH, a później odkupienia Pochylni. Początki były bardzo ciężkie i człowiek cieszył się nawet z jednego gracza. Systematycznie dążyliśmy razem z ekipą do bycia najlepszym i w pewnym czasie osiągnęliśmy ten cel. Wiele osób przez ten okres zniszczyło doszczętnie wszystko, ale zawsze wstawaliśmy z kolan i będzie tak zawsze. Każda porażka kształtowała jeszcze większe zwycięstwo. Na pochylni grałem kilka razy na dd2 zanim ją przejąłem. Dowiedziałem się, że upada (nie pamiętam od kogo), więc podjąłem się tego by odratować. Większość ustalałem z @Ana,aż w końcu były właściciel sprzedał mi wszystko po dobrych pieniądzach.

Czy według Ciebie Jack-Pot, stworzony przez Ciebie dla Cs:Go był trafny? 

- Zanim rozpoczęła się era Jack-Potów i innych go:modów w cs 1.6, to byliśmy jednymi z pierwszych (jak nie pierwsi), co posiadali tą modyfikację. Nie powiedział bym, że to ja stworzyłem go:moda (nie umiem programować) ,ale wiele rzeczy z moich wstępnych pomysłów było zaaplikowane przez techników.

Dużo osób zarzucało kiedyś, że bardziej faworyzujesz MH od Pochylni, jak było Twoim zdaniem? 

- Nigdy nie da się zrobić tak, by każdy był zadowolony. Czasem ludzie za bardzo biorą coś do siebie i może z tego wyniknąć nieporozumienie. Wiele osób przez te wszystkie lata dziwiło się czemu nie zamknę Pochylnii, lub nie połączę jej z MH. Gdybym faworyzował tak bardzo Multi-Heada jak, to ludzie mogli wspominać, to już dawno pewnie zrobił bym tak, jak podpowiadali inni.

Jak widzisz dalszą przyszłość sieci? 

- Przyszłość sieci widzę na pewno dobrze, ale to też zależy od społeczności, czy nadal będzie chciała cokolwiek robić. Czasu jest mniej jak za dziecka, ale zawsze staram się chwilę znaleźć. Zamierzamy wskrzesić większość serwerów które kiedyś były + postawić nowe serwery do CS2.

Jak oceniasz prace administracji na forum?

- Za wiele się nie działo na forum dlatego, ciężko ocenić pracę. Mam nadzieję, że wkrótce będzie ,aż nadto pracy i wtedy możesz ponowić pytanie :D

Czy planowałeś kiedyś połączyć obie sieci? 

- Nigdy nie planowałem łączyć sieci. Każda sieć ma swoją historię i mam nadzieję, że jeszcze długi okres będą ją pisać, jako oddzielnie fora.

Zdradź nam trochę - będą nowe serwery?

 -Sprawdź w tabelkę serwerów i zobaczysz, jak się ``powiększa`` :D 

Który mod do cs 1.6 przyniósł największe zyski? 

- Cod 200, jeżeli miał bym liczyć te wszystkie lata. :)

Czy serwery do cs2 też cieszą się popularnością?

 Aktualnie CS2 to jest beta wersja i inaczej tego bym nie nazwał. Zniszczyli serwery społecznościowe i jest aktualnie straszna tragedia, by to miało ręce i nogi.

Jakie jest Twoje najlepsze wspomnienie dotyczące tej sieci?

- Najlepszym wspomnieniem jest ta część ludzi, która została ze mną i chciała dalej współpracować. Od początku nie dałem sobie wejść na głowę, dlatego duża część osób po prostu odeszła, bo nie mogła już robić co chciała. (temat koniec dziadostwa sprzed kilku lat)

Jaki był największy kryzys Twoim zdaniem na sieci i czy miałeś w planach z tym skończyć?

- Kryzysem były zamartwiania się @VisTeR.'-a ,że już go nie będzie i takie tam. Dzięki jemu i jego pomocy dalej widzę sens by to wszystko tutaj robić.

Jaka osoba zaszła Ci najbardziej za skórę działając na niekorzyść sieci?

- Najbardziej zachodzą za skórę złodzieje, którzy nie kryjąc się opowiadali, że przecież ``aquax nie zbiednieje, jak sobie wezmę 50 zł`` Niestety nie wszystkich tutaj za dobrze znałem na początku i nie wiedziałem, na co mogę liczyć. Na MH mimo wszystko, też wiele osób którym ufałem okazało się zwykłymi frajerami.

Jak wyglądało całe te zarabianie? Ludzie kupowali vipy i inne usługi i to szło do Ciebie, czy na opłatę reklam do serwerów ? 

- Wszyscy co są wyżej i mają dostępy m.in do sklepusms wiedzą, że sms-y idą nie do mnie do kieszeni, a bezpośrednio na reklamy, lub opłacenie serwerów. Resztę zysków przeznaczam na opłatę for ,ts3, innych reklam gdzie sms nie można użyć, również techników i wiele innych rzeczy ;) 

Co jest najtrudniejsze dla Ciebie, będąc właścicielem sieci?

- Najciężej jest stworzyć ekipę, która współpracuje jak należy. Wiele razy trzeba było łagodzić konflikty rodem z piaskownicy. :D

Co było największą wtopą z Twojej strony na sieci ? 

- Wtopą było powierzenie dostępu osobie, która skasowała nam prawie wszystkie kopie forum. Na szczęście 80% udało się odzyskać bez szwanku. 

Dobrze, będziemy kończyć owy wywiad. Bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas i za odpowiedzi ;) Masz coś do dodania od siebie? :D

Pozdrawiam wszystkich użytkowników Pochylnii, a w szczególności parówę animową @VisTeR.'

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...