Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania:  7o-in-u-J9
Godzina, data zdarzenia:  0:0:606234589
Mapa:  de_inferno
Link do screenów: https://files.fm/u/chg44rnj7w

STEAM_ID / IP:  0:0:606234589

Opis: Dostałem ss, grałem jak zwykle na serwie niczym się nie wyróżniałem i bum, dostałem tylko jeden ss sprawdziłem cały folder cstrike i nic więcej nie znalazłem. Nie wiem czemu tak, pierwszy raz mi się to zdarzyło. SS zostały wykonane kiedy byłem plecami do ostatniego przeciwnika który zabił mnie z bilbioteki a ja wchodziłem w piach co widać na ss.                                                                                                                                 

                                                                                                                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem we wszystkich formatach również w tga. pomimo, że pierwszy był w .bmp i nic nie ma.

Wydaje mi się, że po prostu mam pecha, a te 4 ss zostały zrobione po śmierci przez co Win tego nie udźwignął i nie zapisał nie mam pojęcia, wiem  że Ban zostanie bo z jednym ss nie wywalczę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 minut temu, damiansikor111 napisał:

Przeszukałem we wszystkich formatach również w tga. pomimo, że pierwszy był w .bmp i nic nie ma.

Wydaje mi się, że po prostu mam pecha, a te 4 ss zostały zrobione po śmierci przez co Win tego nie udźwignął i nie zapisał nie mam pojęcia, wiem  że Ban zostanie bo z jednym ss nie wywalczę :(

Wstaw demo z najnowszą datą jak nie masz ssów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rozpiska 

9.53 - bez infa że w picie + do tego smoke +/-B

10.02 od ct szlam na ctrl i to mnie dziwiło. +B

12.37 celownik dziwnie skacze Cała akcja na balkonie co stał, to banana patrzyłam z awp + info ze ct ktoś idzie a nie było słychać +/-B

14.18 czekał jak wychylę +b

16.06 przez smoke +b

17,32 strzały wcześniej niż typ wyjdzie i dziwny hs +b

17.49 flesha dostał 1, ja wychylam od razu po fleshu i mi banie pestką jedną daje +B

18.57 na blisko ct było słychać, tego dalej nie a wycelowany w niego +/-B

19.52 na pełnym fleshu bania +b

20.18 od tej akcji ssy. Siedzi czeka nie idzie typ z banana. Pod koniec go było słychać przed zabiciem, reszta czasu wcelowany byłeś. +B

Mie mam mojego demka z tej mapy (patrzyłam i ssów też nie mam) bo By lepiej było widać, bo jeszcze grałam po banie kilka map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
7 godzin temu, damiansikor111 napisał:

Przeszukałem we wszystkich formatach również w tga. pomimo, że pierwszy był w .bmp i nic nie ma.

Wydaje mi się, że po prostu mam pecha, a te 4 ss zostały zrobione po śmierci przez co Win tego nie udźwignął i nie zapisał nie mam pojęcia, wiem  że Ban zostanie bo z jednym ss nie wywalczę :(

1 ss który znalazłeś jest zabezpieczeniem i ten oto ss którego wstawiłeś tak samo dziala jak ssy robione przez admina, mimo to udajesz cwaniaka że nie masz ich. A demko jest najważniejszym dowodem, wrzuciłeś przypalony POV

 

Jeszcze tylko to

[INFO] Server request player screenshot at 00h:21m:00s:563ms
[INFO] Server request player screenshot at 00h:21m:01s:566ms
[INFO] Server request player screenshot at 00h:21m:02s:590ms
[INFO] Server request player screenshot at 00h:21m:03s:567ms
[INFO] Server request player screenshot at 00h:21m:04s:588ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Szczery napisał:

1 ss który znalazłeś jest zabezpieczeniem i ten oto ss którego wstawiłeś tak samo dziala jak ssy robione przez admina, mimo to udajesz cwaniaka że nie masz ich. A demko jest najważniejszym dowodem, wrzuciłeś przypalony POV

 

Jeszcze tylko to

[INFO] Server request player screenshot at 00h:21m:00s:563ms
[INFO] Server request player screenshot at 00h:21m:01s:566ms
[INFO] Server request player screenshot at 00h:21m:02s:590ms
[INFO] Server request player screenshot at 00h:21m:03s:567ms
[INFO] Server request player screenshot at 00h:21m:04s:588ms

Przypalony to ty jesteś obejrzałeś demko? Czy wzorujesz się na rozpisce z całej mapy, gdzie zabiłem 2 razy na fleschu a byłem wcelowany po czym dostałem flescha wiec strzelałem na ślepo i automatycznie chowałem się za scianę. Oprócz tego nie ma w demku nic dziwnego, skoro ufacie dziewczynie która robi strefy na spadochronie trzymajać ,,W" to nie ma problemu. Przez całą mapę praktycznie w każdej rundzie 2/3 ct było zawsze na bananie a ona sugeruje mi że skoro nikogo nie słyszałem a byłem wcelowany to mam wh, w dodatku gdy tt plantowali pakę to po co miałem odpuszczać skoro kryłem w ten sposób plecy, może tego nie rozumiesz ale niektórzy mają coś takiego jak intuicja i nie musi biec na oślep za całą drużyną na bs`a. Intuicja mi też podpowiada, że pasowało by najpierw zrobić kurs nowym adminom aby wiedzieli w którym momencie robić ss`y :) Na twoim miejscu obejrzał bym demko i zobaczył, że gdybym miał te 4 ss`y których Win nie udźwignął po śmierci to byś porównał sobie że nic tam by nie wyszło bo na tym pierwszym ss mój tt stoi w połowie pod murkiem i nie prześwituje. To tyle idę płakać...:jasper-smiechs:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

5 SS, tamten co znalazłeś jest zabezpieczeniem I tym samym potwierdza, że ssy się zapisują.

Wstaw pozostałe demka z końcówką _2 i _3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

ZBANOWANY CIEŃ.png

Zostałeś zbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Administracja Pochylnia.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...