Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!

 

 



Link

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Discord

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Link

Haxy


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): To nie skill to haxy 
Godzina, data zdarzenia: 22:00
Mapa: dd2
Opis zdarzenia: Grałem i dostałem bana za wh XD 
STEAM_ID / IP: ubt będzie miało w bans  
Link do demka: https://megawrzuta.pl/filesgroup/4e1038db94176ad8079baec6dd656b40.html są 2 w razie wu
@karol1324 rozpisuj czekam :D  

22h żeby admin demka nie umiał otworzyć poważnie :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego gracza dostał bana bo dosyć sporo było akcji gdzie gracz z przeciwnej drużyny nie wychylił i on już stoi i czeka w celowany albo zaczyna uciekać w drugą stronę.

 

Nie wiem czemu ale podczaszy odtwarzania demka pisze mi odrzucono 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polecenie @Mumin. sprawdziłem demko w sumie marnując tylko czas, bo to co Deus wychyla to są normalne akcje. Po 5 razy lata tą samą drogą i robi po 5k, a nikogo to nie przejmuje za bardzo. Przez całe demka są max 2 akcje co można się przyczepić, ale dalej nie są to rzeczy za które powinien dostać perma Imo czysty i szukaj dowodów dalej tylko trochę bardziej "obvious", bo jego kille polegają w sumie w 90% na tym ze słychać jak ktoś bota bierze albo wyskakuje mu dmg na ekranie za zadane obrażenia z he bądź strzelania przez skrzynkę. Chyba, że uważasz inaczej to zapraszam dc, odpalę Ci demko i powiesz mi które akcje dla Ciebie są takie oczywiste :) Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • UB Team

ODBANOWANY CIEŃ.png

Zostałeś odbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Administracja Pochylnia.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...