Jump to content

Podanie na ADMINISTRATORA

Recommended Posts

Nick: Good Weed 

Znajomość AMXX: (0/10) Pierwszy raz składam podanie, nigdy nie  miałem styczności z pełnieniem roli ADMINA. Szybko się uczę i jestem pewien, że ogarnę wszystko.

Steam: Nie mam steama. Jeżeli konieczne jest posiadanie konta Steam, nie zwłocznie to zmienię.

Kontakt: Ig:https://www.instagram.com/zbigniew.stadnik49?igsh=MWZwZ2g1aWZyaHczYw==

Uważam, że powinienem zostać adminem, ponieważ jestem aktywnym graczem. Spędzam sporo czasu na serwerze. Dobrze porozumiewam się z graczami i zawsze jestem chętny do udzielania pomocy. Wiem jak się zachować, gdy damy gracz łamię regulamin, lub robi coś czego nie powinien.

Edited by Good Weed
Dokończenie podania

• Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

tu ci dorzucę link do gt https://www.gametracker.com/player/Good Weed/145.239.237.104:27415/

w zasadzie pierwszy raz jako admin nie stanowi problemu bo panel admina jest skonstruowany w taki sposób że wszystko jest posegregowane i w jednym miejscu 

na tak

Ja powiem tak widuje cię bardzo często i jesteś dość konfliktowy wyzywasz itd nie chce tu rozpisywać, ale nad zachowaniem mógłbys troszeczkę przemyśleć. Ogólnie już do sedna to mozna dać okres próbny 🥲  

@Good Weednumer 1 nie Wypowiadaj się we własnym podaniu. Numer 2 pisanie co dalej pospieszanie administracji skutkuje automatycznym odrzuceniem podania módl się, żeby Damian miał dobry humor 🥲

• Administrator
W dniu 3.04.2024 o 06:51, Matello napisał:

numer 1 nie Wypowiadaj się we własnym podaniu.

Nie ma takiego zakazu. 

Zapraszam na PW / DC. 

• Administrator

PODANIE PRZYJĘTE CIEŃ.png

Twoje podanie zostało przyjęte, gratulujemy! W celu dopełnienia formalności zgłoś się do Opiekuna Serwera.

Pozdrawiamy
Administracja Pochylnia.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...